Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom tetováltatni szeretne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tetováltatni szeretne, de de ez a vonzalom kárára megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A páromnak már ugyan volt tetoválása mikor megismertem, de azt el tudtam fogadni, hiszen nem volt túlzóan sok.

Viszont a problémám az, hogy még többet szeretne. Szeretné szinte az egész testét kitetoválni, viszont ez nekem már túl sok és ebbe belegondolva attól tartok, hogy már nem kívánnám úgy, már nem tetszene a teste..

Beszéltünk erről, de nem igazán jutottunk dűlőre..

Imádom szeretem őt, de nehezen tudom elfogadni azt, hogy "szándékosan" teszi tönkre a testét a szememben.



nov. 30. 00:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudsz mit tenni, ha neked ez off, akkor keresel mást.
nov. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Le kell kapcsolni a villanyt este.
nov. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Mióta vagytok együtt?

Ha nemtom, mondjuk tíz éve, meg még közös gyerek is van, akkor inkább egyezzetek meg hogy csak annyi tetkó amennyit még elfogadsz.

Ha két hónapja, akkor ne akarj beleszólni mit csinál a testével.

nov. 30. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem írtad hova szeretne...

Az ő teste, az ő döntése. Nekem az egyik karom van tele tetoválva, a másikra is tervezek. Akinek nem tetszik, nem nézi.

Nyilván, ha a párod az arcára, nyakára szeretne telibe tetoválást, az valóban sok lehet, beszéljétek meg.

Amúgy mióta vagytok együtt? És csak mondom, tudtad, hogy van tetkója, számíthattál rá, hogy lesz még több is.

nov. 30. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

En 2 pasival is jártam úgy hogy amikor elkezdünk járni a szerelemköd van mindkettőnek az ötlött be hogy neki tetko kell a mellkasára, b.zi nagy.


Erről kerdesem is volt hogy akikkel járni kezdek azok miért kezdenek el tetkot akarni hirtelen?


Egyiknek se örültem hogy minek csesznének el egy szep férfi felsőtestet vmi zoldeskékes fekete sz.rral?


Aztán mind a kettő lejött a témáról egyik se csináltatta meg:)


De van már olyan pasi is akinek a nevunk van az alkarján nonfiban. Azt akkor csináltatta mikor külön voltunk éppen. Az ugy szivmelengető volt hogy Rám gondolt. De az se kellett volna

nov. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

*jav

A szerelemködben az ötlött be mindkettonek

nov. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Akinek egy tetkója van, elég valószínű, hogy szeretne majd újat. Valószínűbb, mint az, hogy nem. Tehát TE választottad párnak. Én szeretem a tetkót, tehát könnyen adok tanácsot nyilván, de a szerelem meg a vágy nekem nem attól függ, van-e rajz a testén, mert maga a teste érdekel.

40/N

nov. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ja, csak a kérdésre nem válaszoltam!

Én nem hagynám el emiatt, de ez én vagyok. Persze nem mindegy, mióta vagytok együtt, de az írásodból azt szűröm le, hogy azért már régebb óta. Ha igazán szeretnéd, akkor szerintem nem tudnád emiatt elhagyni.

Ha meg nem... hát akkor úgyis mindegy.

#7 vagyok

nov. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amikor összejöttem a párommal, akkor neki 3 tetoválása volt. Azóta lett 2 piercing, fültágitó.( Nem nagy méretű) és új tetoválások.

Eleinte nekem is furcsa volt, de hozzászoktam, mert szerette volna, és azèrt mert a külseje változott a belső értékei nem. Piercingnél a kritérium az volt hogy az orrába ne tegye, ezt elfogadta. Tetoválásnál meg mindig kikéri az én véleményem ès általában èn szoktam megtervezni is az elképzeléseit.

nov. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Több mint 3 éve vagyunk együtt, szép lassan 4. Nem szeretném ez miatt elhagyni, hiszen szeretem, de ez miatt már nemigazán tetszene a teste..

Úgy gondolom, hogy a kapcsolat egyik alap pillére a kémia/tetsi vonzalom..

Lehet meg tudnám szokni, nem tudom, de jelenleg ez nagyon zavar.

Választ adva egy másik kérdésre: az egész testét szeretné kitetovalani, ez alól kivétel a fej, illetve nyakára nem biztos, hogy szeretne, vagyis biztosan nem nagyot.

nov. 30. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!