Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom tetováltatni szeretne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tetováltatni szeretne, de de ez a vonzalom kárára megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A páromnak már ugyan volt tetoválása mikor megismertem, de azt el tudtam fogadni, hiszen nem volt túlzóan sok.

Viszont a problémám az, hogy még többet szeretne. Szeretné szinte az egész testét kitetoválni, viszont ez nekem már túl sok és ebbe belegondolva attól tartok, hogy már nem kívánnám úgy, már nem tetszene a teste..

Beszéltünk erről, de nem igazán jutottunk dűlőre..

Imádom szeretem őt, de nehezen tudom elfogadni azt, hogy "szándékosan" teszi tönkre a testét a szememben.



nov. 30. 00:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Megkérdezted, hogy miért?

Ha az elsőt elfogadtad, most azóta miért nem szeretnéd?

nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Meg egy hosszerelmes aki egy narcisztikus barmit szeret.

Hat szeresd ha szereted te valasztottad

nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!