Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom sok rosszaságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom sok rosszaságot csinált, amit listán vezetek. A hétvégén moziba viszem, és szerinte az hogy eljön velem törli a listát. Szerintetek ez így helyes vagy ha én viszem moziba, az én rosszaságaimat kéne törölni?

Figyelt kérdés
jan. 31. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Wtf..
jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egymást kéne törölni egymás életéből örökre. Tudod, mint a Man in black-ben.
jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért a rosszaságokat listázzátok és nem a jó dolgokat? Egyáltalán mi közötök egymáshoz?
jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki vagy te, a Mikulás?😂
jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Crisopher ***** válasza:
100%
Tini kategória
jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez ku..rv@@ jó, és nagyon aranyos! Mostantól mi is írunk a barátnőmmel!

Egyébként laikusként kivűlről (anélkül hogy láttam volna a lista készítés szerződésének kihúzási záradékát láttam volna), ha olyan filmre viszed, ami csak téged érdekel, akkor az ő listája törlődik, asszem ez egyértelmű!

jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kéne befolyással lennie a rossz liszára más történéseknek. Ez egy külön.kezelendő lista kell legyen, aminek kéne lennie valami eredménynek. Mittomén, lehetne pontozni a rossz dolgokat és pl kijön 100 rossz pont, akkor meg kell hívnia moziba. Meg persze legyen az egész konszenzusos és előre mehbeszélt.


Szerintem amúgy hülyeség, de ha nektek jó, akkor csináljátok, csak legyen logika benne... ne random utólag találjad ki, hanem beszéljétek meg.

febr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Néha azt érzem, hogy jó lenne végre egy párkapcsolat, de hála az ilyeneknek, mint a kérdező, rendszeresen rájövök, hogy nagyon is jó nekem így egyedül 😆

30f

febr. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8: Like! Pedig boldog kapcsolatban vagyok. :D :D
febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a listázás nem érett-felnőtt viselkedés. Illetve másik téma volt valakitől, hogy a párja listát vezet róla és ez mennyire normális. Nincs kizárva, hogy ő volt. Hát pacsi! :D :D
febr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!