Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha össze költöznek a párok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha össze költöznek a párok, pl a pasi a csajnak a lakásába milyen hozzáállás lenne a helyes?

Figyelt kérdés
Ha bútorozott, a lakásom és neki vannak bútorai, de nem akarja az albérletéből, a szüleihez vinni, hanem hozzám akarja hozni, az íróasztalát, és egykét bútorát, és én hiába mondtam neki hogy nincs hova tenni azzal jön hogy akkor majd szét szedi darabokra hogy a dobozában elférjen, és akkor az ágynemű tartóban tároljuk, és nem akarja elfogadni hogy nincs hely új bútoroknak hanem viszi a magáét és a szüleihez se akarja le vinni hanem azzal jön akkor kidobja a kuka mellé.

2020. máj. 11. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Inkább dugjatok egyet! 🥰
2020. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha nem fér el akkor nem fér el. Ez nem hozza állás kérdése, hanem van szeme látja, hogy nem fér el és kész. Minden más, hogy nem akarja máshova vinni és akkor lerakja a kuka mellé szerintem inkább hiszti....


Nálunk párom költözött hozzám, ő szüleinél lakott, nekem volt szüleim által panel lakásom. Bár ő nem hozott bútorokat a számítógépén kívül :D és nem is lett volna rá se szükség, se hely.


(egyébként bizony isten nem értem miért nem rakja le a szüleinél. Ki tudja lehet még később jól jönnének. Ezért mondom hogy hiszti.)

2020. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Hát nem egyszerű, amikor nem közösen rakják a fészket a lakói.:( Én is szenvedtem eleget emiatt.
2020. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Minek visz bútort ha nem is használjátok? Ha ennyi eszetek nincs és még egy ilyen egyszerű dolgot se tudtok megbeszélni akkor minek költöztök össze?
2020. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Empátia. Hallottál már róla?

Tegyük fel, hogy te költözöl hozzá, a lakásod kiadod albérletbe. Te semmit nem vinnél át az új otthonodba? Jó lenne, ha mindened ki kéne dobni?

Ha egyszer nálad, veled fog lakni, akkor oda viszi az íróasztalát, és ott fog rajta dolgozni. Ha ez neked nem tetszik, ne költözz vele össze.

2020. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Ha nincs hely, akkor nincs. Ezt azért fel lehet fogni.

Szétszerelt bútort meg minek tárolnál lakásban? Vigye haza őket.

2020. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor dobja ki. Lomokat nem tárolnék, főleg ha előre megmondtam neki.
2020. máj. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Neked min
2020. máj. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Neked mindegy, hogy kidobja vagy
2020. máj. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak azaz idegesítő az egészben hogy nem akarja a szuleihez le vinni hanem nalam akarja tárolni es nem ertem mért fogja fel igy a dolgokat.
2020. máj. 12. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!