Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan viselkedik így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan viselkedik így?

Figyelt kérdés

Párom 6tol 3ig dolgozik

Haza jön, lefekszik aludni,este 7kor kel, majd éjfélig játszik, sörözik

Hétköznap minden egyes nap

38 éves


Én itthon vagyok gyerekkel

(Nem közös gyerek, és már nem is kicsi, nem párom tart el, van saját bevételem, abból élünk)

Vannak házi állataink

Amikor megkérem h segítsen pl takarítani kicsit, akkor a válasz,h ő nem csinál rendetlenséget, így nem takarít

Ha megkértem 1x adjon enni az állatoknak ő, válasz h ő neki nem kellettek állatok, ő nem ad nekik enni

Ha megkérem este zárja be az utcajtót, mert én véletlen elfelejtettem, akkor ő most menjen ki ebben a cudar időben


febr. 2. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem a párod hanem egy kolonc a nyakadon
febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Minek tartod ezt a herét?
febr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%

Valahogy igen is, meg nem is. Őszintén szólva, nekem sem lenne kedvem malacokat eteni munka után😅 meg mások után takarítani. Mondjuk én oda sem költöztem volna hozzád.

Ez nem a közösen kialakított életetek, amihez bármi köze vagy beleszólása van. Te szemszögedből nem tűnik helyesnek, de neki már van egy életstílusa 38 évesen, amin nem fog nagyon változtatni.

febr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem egy gyereked van, hanem kettő. Kár, hogy nincs önbecsülésed, tök szép életed is lehetne, de te helyette beéred ezzel a szarral..
febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes szexkapcsi kell csak neki. Család nyavaja a nyakába meg nem.
febr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet kikell rakni...

N 31

febr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves 3#

Egyszeri alkalom volt, h nagyon meg voltam fázva, akkor kértem meg h adjon nakik enni és nem malacokrol van szó, hanem 10 db tyúkról, aminek persze a husából mindenki fogyaszt...

febr. 2. 10:48
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Jogos, nem jogos neked nem jó. Akkor miért vagy még vele együtt?
febr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
8-asnál van a labda. Ez egy élősködő here, miért vagy még vele?
febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább olyan mintha két gyereked lenne... Az ilyentől jobb minél előbb megszabadulni, mielőtt jobban a fejedre nő
febr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!