Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan viselkedik így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan viselkedik így?

Figyelt kérdés

Párom 6tol 3ig dolgozik

Haza jön, lefekszik aludni,este 7kor kel, majd éjfélig játszik, sörözik

Hétköznap minden egyes nap

38 éves


Én itthon vagyok gyerekkel

(Nem közös gyerek, és már nem is kicsi, nem párom tart el, van saját bevételem, abból élünk)

Vannak házi állataink

Amikor megkérem h segítsen pl takarítani kicsit, akkor a válasz,h ő nem csinál rendetlenséget, így nem takarít

Ha megkértem 1x adjon enni az állatoknak ő, válasz h ő neki nem kellettek állatok, ő nem ad nekik enni

Ha megkérem este zárja be az utcajtót, mert én véletlen elfelejtettem, akkor ő most menjen ki ebben a cudar időben


febr. 2. 10:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
Már megtörtént, a fejére nőtt. Az is egy szép mutatvány lesz, kiranki a lakásból. Ilyenkor jön a fogadkozás, miegymás, csak, hogy a kényelemből ne kelljen kikászálódni.
febr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
27%
A malacot példának írtam, de tyúkszxrban sem lépked mindenki szívesen. Én is szoktam húst enni, de megveszem a boltból. Véleményt kértél, nem egyetértést. Mint már írták előttem, ha neked nem tetszik, akkor minek vagy vele?
febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%
Jól írták ez nem párkapcsolat. Van még egy gyereked.
febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted azt, hogy "jogosan"?

Kié a ház?

Boldog vagy vele?

Ezek a fontos kérdések.

febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!