Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy párkapcsolatnak így kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatnak így kell működnie?

Figyelt kérdés

Már magam sem tudom mi az egészséges és mi nem.

3 éve vagyunk együtt a párommal, együtt is élünk. (L26,F30)

Egyik dolog az, hogy minden IS elvan felezve. Tehát ha vesz egy csirkemell sonkát annak a felét is kifizetteti velem.

Nyílván fizetem a saját részem az albérletben is meg mindenben.

Üzemanyagról nem is beszélve, amit igazából ő kocsikáz ki, mert én gyalog vagy busszal járok mindenhova.

HomeOffice-ban dolgozik, éjjelenként fent van, nappal alszik, néha megnézi akad-e munka de vissza alszik. Mindemellett állandón hisztizik, hogy neki (ERRE A MUNKÁRA) a 800Ft-os fizetése nem elég. Ha esetleg előállok neki azzal, hogy ha több pénzt szeretne keresni, akkor emellett a munka mellett megteheti hogy vállal másodállást, levagyok hurrogva.

Takarítás úgy zajlik nála, hogy arréb rak 2 dolgot és ennyi. Rendet nem ismeri.

Rám egyáltalán nem költ, de minden hónapban 100 ezreket költ legóra.

Én teljes állásban dolgozom nővérként egy nagyon nehéz osztályon, viszont annal nagyobb hivatástudattal, így elég gyakran kimerült vagyok, mellette az egyetemet csinálom és most fogok államvizsgázni.

Volt hogy 1 héten csak 1 napot voltam itthol azt is alvással töltöttem, de annyit nem kérdezett meg hogy hogy érzem magam.

Vérvételem volt, mert nemvoltam valami jól az utóbbi időben, kiderült hogy vérszegény vagyok ezt elmeséltem neki válasz: "az f.sza".

Az anyukájával borzalmas a kapcsolatom, nem bír, régen megakart verni csak mert kiálltam magamért amikor pàromnak szidalmazott a telefonba, de párom akkor sem védett meg, ez bennem nagyon nagy törés volt, és nemtudok megbocsájtani az anyukájának mert azóta is volt már többször olyan hogy szövegelt rólam páromnak, igaz időnként leállítja már, de igazán nem tesz az ügy érdekében.

Szabadidejében kondizik, chatel a haverjaival, politikai oldalakon trollkodik vagy legozik.

Sosam voltak egészéges kapcsolataim.

Elég motiválatlannak érzem, és nemtudom elképzelni, hogy egyezer ő lesz a gyerekeim apja.


Lehet hogy én reagálom túl... de ez normális?



febr. 7. 13:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Te is tudod, vagy legalább sejted, hogy nem.


Szakíts vele még ma. Mert amit megtehetsz ma azt ne halaszd holnapra.


Te igazság szerint csak egy szexpartner vagy számára.

febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, jól érzed. A párod nem szeret, ennek a kapcsolatnak vége van. Becsüld magad, lépj ki, dolgozz magadon (akár pszichológussal) és derítsd ki, miért választasz ilyen partnereket és csak utána kezdj el újra ismerkedni.
febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

Csak lakótársak vagytok. Annak meg kihasznál. Fele csirkemellsonka...


Költözz el tőle. Vagy tedd ki őt. Ennek semmi értelme.

febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Eddig csupa rosszat mondtál. Van valami jó is?
febr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
Van, a khhhmje esetleg. XD
febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Kitana. ***** válasza:
98%
Nem csak szexpartner, de mellé még jó nagyot spórol is rajtad, az albérlet felét, meg az üzemanyag felét, meg még rendbe is tartod az életterét, neki meg lófszt se kell csinálnia, ellehet a dedós hobbijaival (nem a legóra gondolok elsősorban) :D Bocs de totál hülyének néz téged szerintem.
febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem sehogyse, hogy egy ápolónő hogyan lehet ennyire hülye, de komolyan. Mert ha 8 osztályos lennél még érthető, de így? Emberekkel foglalkozol, IQ-d van. Akkor hogyan lehet 3(!!!) évig tűrni, hogy a másik kihasznál? Remélem csak troll kérdés.

Hihetetlen, hogy léteznek olyan emberek, mint te és 3 év után kérdezősködik, mert nem tudja magától, vagy nem kérdezte meg az anyukáját, barátnőjét, hogy normális-e ez az állapot.

Abnormális, teljes mértékben minden téren kihasználva vagy.

Elhagyod, vagy pazarolsz még rá 3 évet kérdező? ^^

febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Első fél év után kiraktam volna.Csodalom hogy ennyit kibírtál mellette.
febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nagyon nem normális. Ingyen bejárónő meg prosti vagy neki. Sőt mit ingyen, még fizeted a kocsikázását is. Ezért cserébe meg még csak nem is próbálja tettetni, hogy minimálisan is törődik veled.

Ülj le és gondold át, hogy mit ad neked ez a kapcsolat. Érzelmileg elhanyagol, anyagilag kihasznál, hogy legalább szexuálisan kielégít-e azt ezek után nem nehéz megtippelni. Szerintem nem nehéz a döntés. Kitartás és legyél erős, mert ha eldöntöd, hogy lépsz, akkor olyan 99%, hogy hirtelen iszonyatosan szerelmes lesz és térden állva könyörög hogy maradj, megváltozik és minden jó lesz és stb, stb. Ne hagyd magad manipulálni.

febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez még lakótársi viszonynak is rossz, nemhogy párkapcsolatnak! Gyorsan szüntesd meg, és keress magadnak igazi társat!
febr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!