Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy párkapcsolatnak így kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatnak így kell működnie?

Figyelt kérdés

Már magam sem tudom mi az egészséges és mi nem.

3 éve vagyunk együtt a párommal, együtt is élünk. (L26,F30)

Egyik dolog az, hogy minden IS elvan felezve. Tehát ha vesz egy csirkemell sonkát annak a felét is kifizetteti velem.

Nyílván fizetem a saját részem az albérletben is meg mindenben.

Üzemanyagról nem is beszélve, amit igazából ő kocsikáz ki, mert én gyalog vagy busszal járok mindenhova.

HomeOffice-ban dolgozik, éjjelenként fent van, nappal alszik, néha megnézi akad-e munka de vissza alszik. Mindemellett állandón hisztizik, hogy neki (ERRE A MUNKÁRA) a 800Ft-os fizetése nem elég. Ha esetleg előállok neki azzal, hogy ha több pénzt szeretne keresni, akkor emellett a munka mellett megteheti hogy vállal másodállást, levagyok hurrogva.

Takarítás úgy zajlik nála, hogy arréb rak 2 dolgot és ennyi. Rendet nem ismeri.

Rám egyáltalán nem költ, de minden hónapban 100 ezreket költ legóra.

Én teljes állásban dolgozom nővérként egy nagyon nehéz osztályon, viszont annal nagyobb hivatástudattal, így elég gyakran kimerült vagyok, mellette az egyetemet csinálom és most fogok államvizsgázni.

Volt hogy 1 héten csak 1 napot voltam itthol azt is alvással töltöttem, de annyit nem kérdezett meg hogy hogy érzem magam.

Vérvételem volt, mert nemvoltam valami jól az utóbbi időben, kiderült hogy vérszegény vagyok ezt elmeséltem neki válasz: "az f.sza".

Az anyukájával borzalmas a kapcsolatom, nem bír, régen megakart verni csak mert kiálltam magamért amikor pàromnak szidalmazott a telefonba, de párom akkor sem védett meg, ez bennem nagyon nagy törés volt, és nemtudok megbocsájtani az anyukájának mert azóta is volt már többször olyan hogy szövegelt rólam páromnak, igaz időnként leállítja már, de igazán nem tesz az ügy érdekében.

Szabadidejében kondizik, chatel a haverjaival, politikai oldalakon trollkodik vagy legozik.

Sosam voltak egészéges kapcsolataim.

Elég motiválatlannak érzem, és nemtudom elképzelni, hogy egyezer ő lesz a gyerekeim apja.


Lehet hogy én reagálom túl... de ez normális?



febr. 7. 13:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
94%
Hmm. Ha stresszevo vagy es kiszabadulsz ebbol a helyzetbol, akkor a 20 kilo is a multe lesz, es teljesen maskepp fogod erezni magad nem? A pszichologusok szerint azzal artasz magadnak a leginkabb, ha tudod mi lenne a kovetkezo lepes, de nem teszed meg. Rosszabb, mintha nem tudnad. Gyerunk elore, a komfortzona elhagyasa az egyetlen ut a fejlodeshez. Mert ott mar tenyleg tenned kell magadert, hogy fenn tudj maradni, nem tudsz a langyos vizben ucsorogni es tologatni a felelosseget masra. Ha egyedul vagy, akkor neked fel megertened az osszefuggeseket, neked kell megoldanod a problemakat, neked kell biztositanod a sajat boldogsagodat. Hidd el, jobban fog menni, mintha a masikra varsz.
febr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
94%

jol ertem azt hozod kifogasnak hogy duci vagy, spiritualis, nem engedsz az akaratodbol, es ezert egyedul maradsz es inkabb egy ilyen fiuval elsz?

:-D megerdemled.


Nagyon egyszeru mindenki a sajat szerencseje kovacsa..vagy a kezedbe veszed a temat vagy eleldegelsz meg 50+ evet a cicaval meg a palival ;)

febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!