Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ki hogy van a saját feleségéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy van a saját feleségével vagy akár férjével?

Figyelt kérdés

Néha nem értem a saját feleségemet is , hogy miért nem tud rendet rakni itthon a lakásban. Holott sokszor volt az is , hogy én is rendet raktam meg majd ő is igaz megcsinálja de nem egyből, azonnal aztán még volt mikor neki nem tetszett az , hogy folyton kupi volt nálunk és ő magyarázott mindig a rendről. Meg akárhányszor is haza jövök esténként mindig szinte a kupira kell haza jönni főleg a hálószobában. És még néha ő magyaráz nekem arról, miért nem tudok én is rendet tartani magam körül lehet egyébként, hogy mintha részben valahogyan egymástól vesszük át ezeket a tulajdonságokat vagy viselkedés formákat és mintha kissé még éretlenek lennénk?

28 éves vagyok és egyébként én is valahogyan azóta vagyok ilyen mióta már nem járok suliba, nem tanulok, kevés barátaim, haverjaim vannak meg dolgozok meg persze van egy kislányunk is. Gondolom azért sok oka lehet annak , hogy az ember az érettségi óta, után lett egy kicsit ilyen zűrös, szétesett vagy esetleg néhol kissé szétszórt egy ember nem tudom , hogy ti hogyan vagytok vele?



febr. 13. 22:56
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Meg néha ezekből az itthoni dolgokból van már olykor elegem , hogy sosincs semmi a helyén akkor valamit folyton keresni kell.

Akkor az , hogy néha nem képes arra , hogy bizonyos dolgokat megtanuljon hiába van rá szólva vagy akár valamilyen módon próbálok rá hatni de nem képes rá valahogy már néha belefáradok ilyen dolgokba. Meg hogy nő létére nem tud bizonyos dolgokat megcsinálni vagy csak szimplán elfelejti mert nem ér rá vagy csak szétszórt. Én már néha azt sem tudom , hogy mivan próbálok itthon is sok mindenre választ adni magamnak is meg persze másoknak is leginkább a családba csak néha már fárasztó az is, hogy a másik helyett gondolkozzak én is.

febr. 13. 23:01
 2/23 A kérdező kommentje:
Vagy csak azért, mert lehetséges hogy én vagyok a férfi a házban?😁
febr. 13. 23:02
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Most pontosan mi a baj? Hogy nem rak rendet vagy hogy egyaltalan arra ker, hogy te is segits be? Mekkora a gyerek? Gondolom meg otthon van vele.

En azt mondom, hogy nyugodtan csereljetek egy napra, te maradsz otthon a gyerekkel, o meg elmegy. Nap vegen kivancsi volnek, hogy mekkora rend lesz…:D

febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Tök őszintén kérdezem, hogy ő érti amit mondasz? Mert én nem nagyon.

Gyerek mellett nehéz rendet tartani. Hiába mosok fel, egy étkezés, és már megint ragad a padló. Ha valamit meg akarok csinálni, akkor a gyereknek le kell foglalnia magát valami mással. Amit úgy szokott megoldani, hogy addig kipakol valamit. Pl összehajtom a ruhákat, addig ő kiszórja az íróasztalfiók tartalmát. Összeszedem, addig ő előhozza az összes mesekönyvét a szobájából. Berakom őt az etetőszékbe egy szelet banánnal amíg visszaviszem a könyveket, addig ő a banán felét megrágva ledobálja a padlóra, a másik felét meg szétkeni a széken. Szóval érted.

Nem azt mondom hogy gyerekkel lehetetlen rendet tartani, mert nem. De nem is egy olyan munka ami egyszer csak "kész" van és elégedetten leülhet pihenni az ember. Hanem folyamatos, és sosincs vége. És bizony mikor egy nap már háromszor raktam vissza a hűtőmágneseket a hűtőre a padlóról, akkor lehet hogy negyedjére már nem érdekel annyira ha elhányódnak a lakásban.

febr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi bajod van?
febr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is sokkal nehezebb gyerek mellett tartani a rendet!!


Nálunk is azóta van kupi, amióta szélmalomharcot vívunk a gyerekkel, és folyton utána kell pakolni.


Egy idő után belefárad az ember, lehet, hogy a nejed is már belefáradt az egészbe!

febr. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
A 4-es jól rávilágított a lényegre! Tényleg így van!:D
febr. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

"Ki hogy van a saját feleségével vagy akár férjével?"


Jól!


Csak a gyerek okozza a problémákat. :D


De azért őt is szeretjük. :)

febr. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Én itt egyáltalán nem a gyerekemet okolom de amúgy rendben köszi a véleményeket. Érthetőek amiket irtok
febr. 14. 08:30
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már nagy a gyerekem, de egy háztartásban így sincs soha kész semmi. Pl. szépen elmosogatok, kitakarítom a konyhát, utána főzök és már lehet is mindent kezdeni elölről. Beszedem a ruhákat, lehet elpakolni, aztán már kezdődik elölről. Sose érem utol magam. Szerencsére a párom ezt látja, sokszor besegít, illetve ha nincs minden az élére állítva, nem kezd el pattogni, mert látja, hogy minden nap takarítok, pakolok, mégis mindig lenne még mit tenni.
febr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!