Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnőmmel távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel távkapcsolatban vagyunk, hétvégén talizunk csak,ez gáz 32 éves pasi létemre?

Figyelt kérdés
Hétvégén talizunk csak, hétközben nem. 32 éves pasi vagyok. Ez nem cinkes? Az a gond h most valaki megtetszett aki közelebb él, de 5 évvel idősebb nő.

márc. 16. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem cinkes, neked azért az, mert nem érzed jòl magad így, és vele. Szakíts.
márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Hétvégi talizásnál már középiskolásként komolyabb kapcsolatom volt. Ha megtetszett más, aki közelebb lakik, akkor egyértelműen csak azért hétvégente taliztok, mert nem érdekel téged a párod.


25N

márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
64%
Nekem hiába lakna két házzal odébb, úgyis csak hetente 1x tudnék vele találkozni. Nekem elég ennyi, hétköznap dolgozok, hazaérve pihenek, szakmai levelekre válaszolok, fürdök, eszek, alszok, másra nincs idő. Bőven elég heti 1 alkalom, szerintem pont a sulisok tudnak többet találkozni, mint a felnőtt.
márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Össze költözés utolsó? Nem hiszem, hogy kozepsulisok többet vannak együtt, mint egy együtt elő pár.
márc. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

2. Megnézném hogy találkoznál azzal aki mondjuk 150 kilométerre lakik tőled, mondjuk mindennap.


Mert mi így vagyunk együtt lassan 3 éve. Mindig szakitunk egymásra mindennap online időt és pénteken megyek hozzá. Ha szerinted emiatt nem komoly egy kapcsolat, akkor lehetséges hogy nincs annyi fapasztalatod.. középiskolában még gyerek vagy, elárulom.



Kérdező, viszont te tényleg szakíts. Ez így komolytalan..

márc. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Ki mondta, hogy középiskolásként nem vagyok gyerek? :D akkor is lehet komoly kapcsolatom, ez abszolút nem korfuggo.

Szerintem nem lehet kapcsolatnak hívni azt, ahol a felek heti egy alkalommal találkoznak, mindegy, hogy távolság vagy bármi más miatt. Ezek hosszútávon nem működőképesek. Aztán ha x év után össze költöztök, kiderül egy hét alatt, hogy mennyire nem ismeritek egymást :D

márc. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Kismillió ellenkező példa van, ráadásul létezik 10 napos összeköltözési próba!
márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!