Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 32eves ffi vagyok. Sok kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32eves ffi vagyok. Sok kapcsolattal. De nem talaltam még olyan nőt! Aki hazias es van munkahelye es egyuttelne a parjaval. Miert van beloletek kevés?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem mindegy a korosztály, amiben keresel. A sajátodban bőven lehet ilyet találni, a 20-25 évesek között még nem. Én 34 éves vagyok, van munkám, férjem, gyerekem, a házimunkát is elvégzem. Barátnőim ugyanígy.
2016. ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A 20-25 evesek gyerekek komolytalanok
2016. ápr. 10. 18:47
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
A többség igen. Viszont a 30-as nők már leginkább megállapodni szeretnének, szóval ott azért nem ritka az olyan nő, akiről te írsz, furcsa hogy nem találsz.
2016. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Mert ez nem túl tartalmas és izgalmas életforma, sokkal inkább rabszolgaság.
2016. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát ez sem lehet általánosítani, hogy 20-25 évesek ne lennének komolyan. Rengeteg olyan ismerősöm van, akik 18-25 év között vannak és már összeházasodtak és gyerekük is van.

Folyamatosan hallom az infókat, hogy ez a csaj megházasodott, ez a csaj terhes stb.

Szóval nem lehet ezt így bekategorizálni, hogy ki éretlen még és ki nem...

Én házias vagyok, van munkám, de még nem költöztem össze a barátommal és még nincs gyerekem. Ellenben 30 előtt már mindenképpen szeretném vele az utolsó kettőt teljesíteni. 23L

2016. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

És egyébként szerintem könnyen rájössz, ha elgondolkodol arról, hogy Te szivesen csinálnád-e ezt.:)

Mert gondolom, te sem szivesen csinálnád ezt, hanem kényelmes volna, ha valaki ingyen, hobbiból csinálná ezeket neked.

Hát, nekem is.:)

De mivel ilyen ember nincs, ezért részben magamnak csinálom, részben megfizetek érte embereket.

2016. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Hiányzik a mama-hotel?
2016. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Hasonló a hasonló személyiségűt vonzza, na vajon miért épp ilyen nőket fogsz ki?
2016. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sok ilyen nő van, épp csak párkapcsolatban élnek. Nem szinglik... ;)
2016. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25 eves vagyok és eleg házias can egy kislányom de szülés előtt dolgoztam is és a párommal együtt élek! Ebben a korosutályban is lehet ilyet találni sztem! 30éves a párom!!
2016. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!