Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A nem attraktív nő-férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem attraktív nő-férfi párosok tényleg egymást sem találják vonzónak? Csak úgy együtt vannak igazi fizikai vonzalom hiányában?

Figyelt kérdés
márc. 25. 17:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Kinek mi az attraktív / nem attraktív.

Ha a médiaízlést vesszük, én sem vagyok az, előző párom sem volt, mégis baromira tetszettünk egymásnak. Aztán megint más kapcsolat meg lehet olyan, hogy "jól van, legalább vele lesz szex meg lehet felvenni csokot és babavárót vagy könnyebb kivenni egy albit".

márc. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem akarok senkit megbántani, de őszinte leszek…én szoktam elmélázni azon, hogy vajon a kopaszodó, kövér, ráncos hapsikra hogy tud felizgulni a párjuk. Vagy a szintén kövér, szottyadt nőkre.
márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

2

Szerintem sok év házasság után lehet olyan lelki kötődés, ami miatt képes vagy vonzónak látni a másikat.


Az, hogy csúnya idegenek közt hogy alakul ki a vonzalom, az nekem is rejtély.


És persze lehet cinikusan azt mondani, hogy "kinek mi a szép", de mind látunk olyan embereket, akik gyakorlatilag senki szerint nem vonzóak.

márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
#3 én érzelmi kötelék mellett sem tudnék ilyenre felizgulni.
márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
"Nem attraktív" nő vagyok. Így van. Hozzám sem tudnak vonzódni, és csak azért, mert úgy nézek ki, ahogy, én sem vagyok képes "a szintemhez", hiába ez lenne az igazságos meg a logikus. Qrva könnyű azt hajtogatni, hogy suba a subához, mindenki a saját kategóriájában stb., de ez egy bizonyos szint alatt nem működőképes, aki ronda, annak csak vonzalommentes, jobb híján egymásra fanyalodós, szar kapcsolata lehet vagy megrohadhat egyedül. Elég baj ez, nem kell még belénk is rúgni, ha "rinyálni" merünk.
márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván mindenki modell külsejű emberrel lenne, ha tehetné…
márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2. Pont így vagyok én is. Sok párnál elképzelni sem tudom, hogyan jöhet szexuális izgalomba ettől a férfitől a nő. Valószínűleg sehogy. Szerintem ez a nőknek nehezebb amúgy, mármint felizgulni egy csúnya férfira és elérni az orgazmust.
márc. 25. 19:23
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Rájöttek hogy szebbet hiába várnak, úgy sem lesz nekik olyan. Pont ezért van az hogy rengeteg párkapcsolatban nincs szex. Gyakorlatilag a kezdeti lelkesedést felváltja a realizmus. Sok ismerősöm mondta ugyanezt az őszinte pillanatában. Inkább elmegy horgászni mint hogy szexeljen a 100jg-os feleségével. Basszz, némelyik férfi vagy nő külsőre, jobb szó nincs rá, szexuálisan okádék. Aztán persze ott az örökzöld megoldás: imootens. 😆 Hát ja, jobb ezzel takarózni mint szexelni egy olyannak, akitől inkább csak öklendezne az ember.
márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Ezt csak akkor tudom megérteni ha valaki elhanyagolja magát, és nem tesz meg reálisan nézve minden tőle telhetőt hogy vonzó legyen legalább a párjának, vannak betegségek, velünk született dolgok amin nem lehet változtatni a többi csak lustaság.

35f

márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
9. Ha valaki nem szexi mert olyanok az adottságai, az attól még pech marad.
márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!