Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok, a sértődékenysé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, a sértődékenység okozhat később nagy problémákat egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Adott két fél, akik fél éve vannak együtt (már néhány hónapja együtt is élnek) tökéletesen egymásra vannak hangolva, az egyik fél viszont kissé sértődékeny típus. Egyelőre azonban ez sem okoz nagy problémát, mert viccet tudnak csinálni belőle. Mit gondoltok, ez a későbbiekben okozhat tényleges problémát vagy az idő múltával inkább csak még jobban egymásra hangolódnak ilyen téren is?

márc. 29. 14:35
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
80%

Igen?


A korai összeköltözést sem igen értem, szóval mesélj kicsit a körülményekről.

márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért is sértődékeny? Ez a lényeg és mégsincs leírva.
márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán sértődékeny, hisztis vagy van alapja annak, hogy megsértődik?
márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, mennyire jogos a sértődése. Min sértődik meg, van-e alapja a sértődésének, etc.
márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a sértődékenység alapból az életben egy nagyon rossz tulajdonság.Nyilván, ha valaki konkrétan(esetleg szándékosan) nagyon megsért, az más.

Én a sértődékeny alatt azt értem, aki valósággal keresi rá az alkalmat, hogy drámázhasson.

Az élet semmilyen területén nem kifizetődő ilyennek lenni, pláne nem egy párkapcsolatban.

Ezt már csak az súlyosbítja, mikor a sértődékeny ember még haragtartó is.Ez borzasztóan mérgező légkört teremt.

márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, okozhat problémát, akár szakító ok is lehet. Vagy fejlődhetnek ebben együtt, jobb kommunikációval.
márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk nem okozott gondot. Érzékeny volt,sértődékeny,de meg tudtuk beszélni. Nem emiatt lett vége.
márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azért költözött össze korán a két fél, mert az ország két végében éltek és nem akartak távkapcsolatot. Így az egyik fél (a sértődékenyebb, hisztisebb) felmondta egy hónapon belül az albérletet és a harmadik hónapban a párja lakásába költözött.

A másik félnek van egy kissé csipkelődő humora, amennyire tudom, leginkább ebből adódnak kisebb sértődések.

márc. 29. 23:22
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

Ne csipkelődjon és nem lesz miért megsértődni....

Ahhh és még mi nők vagyunk a túlkomplikáltak....😉

márc. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!