Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is ennyire sértődős a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ennyire sértődős a pasija? Hogy kezelitek?

Figyelt kérdés

Párommal, ő a férfi (30 feletti) másfél éve vagyunk együtt, jó pár hónapja együtt is élünk. Az utóbbi időben, pár hónapja sokszor eőfordul, hogy fogja magát és megsértődik, elvonul duzzogni. De általában pitiáner dolgokon, pl messengeren éppen mit, hogyan írtam vagy ha nekem fontos dolgot hangsúlyozok, akkor elvonul, hogy jó, legyen úgy ahogy én akarom, neki mindegy.

Nagyon fárasztó, néha úgy érzem, hogy tök merev, karót nyelt, nem lehet viccelni, mert bármin megsértődhet. De fordított esetben ő simán beszól, van hogy lehülyéz, szerinte viccből, de én ilyenkor se vonulok el megsértődve. Csak az a baj, ha próbálom megbeszélni, az én nézőpontomat megértetni vele, abból is sértődés van, mert én úgyis mindent megmagyarázok, meg addig forgatom a szavakat, hogy nekem legyen igazam.

Egyre gyakrabban fordul meg a fejemben a szakítás, hogy ezt meddig lehet elviselni? Fog e változni, mi válthatta ki? Biztos, hogy nem én, mert tényleg apróságok, amin inkább nevetni lehetne és félek attól, nehogy én is ilyen karót nyelt legyek, mert szerencsére az utóbbi években sikerült annyira felépítenem az önbizalmam, hogy tudjam a dolgok pozitív oldalát látni, örüljek a kis dolgoknak, lássam a szépet mindenben. Ez a nehézségeken is sokkal könnyebben átsegít, de ezeket a sértődéseket egyre nehezebben tudom ilyen könnyedén kezelni.



2023. aug. 1. 19:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Èn nem bajlodnék ilyennel keresnèk vmi èrtelmesebb pasit.

Habár az összes hülye

2023. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"beszól, van hogy lehülyéz, szerinte viccből"

Erre tovább egy napig sem lenne szükségem.

Máshogy képzelem a boldog együttélést.

2023. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
30 felett ez már maximum csak rosszabb lesz...
2023. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ez nem férfi, hanem egy nagyra nőtt gyerek.
2023. aug. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam kezelni. Szerintem ha valakivel nem lehet kommunikálni (a rossz dolgokról is) annak nem való párkapcsolat.
2023. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Tipikus nárci
2023. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Péklapáttal kéne az ilyet nevelni:d


De csinald kicsiben ha van kedved

Amikor megsèrtödik dobj egy parnàt a képébe hogy haho válaszolj

Vagy ha elfordul vállat vond locsold le a zuhanjal hogy rad figyeljen mert beszélsz

Ha elvonul dobj be neki gránátot vagy vmi bűzbombát

Ha mérges fejet vágd utánozd karikatúrázd ki


Hülyéket hülyeként lehet csak kezelni

2023. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
*jav: von,
2023. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Haha, utolsó, ezen jót nevettem, köszi :D Amúgy hasonlókat szoktam reagálni, marmint igy nevetek rajta, hogy oke, sertodj meg, ha ugy neked konnyebb es hasonlók. De ugye az ilyen általában csak olaj a tűzre, illetve nekem is sok energiám felmeszti, es ha nem változik a hekyzet, bele fogok fáradni.


Narcinak amúgy nem mondanám, sokszor elmondja, hogy milyen mázlista, hogy ilyen jó nője van, nem tartja magát jó pasinak (nem is az az alfahim típus), és mikor híztam pár kilót, akkor is úgy állt hozzá, hogy neki így is úgy is tetszem, nem csak a külsőm számít. Szóval amúgy tök jól meglehetnenk, ha nem lenne olyan mint egy sértődös óvodas :D

2023. aug. 1. 19:51
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom ugyanez.

Hiába kommunikáltam már ezerszer, szépen kulturáltan, nem változott semmit.

2023. aug. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!