Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Baj, ha gyorsan haladunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha gyorsan haladunk?

Figyelt kérdés
A párom és én 5 hónapja ismerjük egymást. Mindketten 27 évesek vagyunk. Amint elkezdtünk beszélgetni, elfogott egy olyan érzés, hogy ha közel engedem őt magamhoz, az visszavonhatatlan lesz. Volt több rövid, illetve két komoly kapcsolatom, egyik 1,5 évig, a másik 3 évig tartott. De ez az érzés egyiküknél sem volt jelen. Ahogy kezdtük jobban megsimerni egymást, láttam, hogy az életcélunk ugyanaz, a vágyaink az élettel kapcsolatban szintén. Ugyanaz az elképzelésünk a párkapcsolatról, a házasságról, gyereknevelésről, az élet értelméről, a baráti meg a családi kapcsolatokról, az énidőről, a munkáról, van közös hobbink... Nyilván nem vagyunk egyformák, sok személyiségbeli különbségünk van, látjuk egymás hibáit meg küzdelmeit, ebben együtt próbálunk fejlődni. Olyan furcsa ez. Van szerelem, lángolás, de ezzel együtt a másik hiányosságait is látjuk és sokat beszélünk is róluk. És ezekkel együtt akarom őt. Soha senkit nem engedtem ennyire gyorsan közel magamhoz sem lelkileg, sem fizikailag. Meglepődtem azon, hogy milyen gyorsan megnyíltam előtte és milyen mélységekig engedtem őt közel magamhoz. Egy soha nem tapasztalt otthonosságérzet fog el, amikor arra gondolok, hogy: mi. Ő is ugyanezt éli meg. Beszéltünk összeköltözésről is. Ő nagyon szeretné már és igazából én is. De nagyon ijesztő számomra ez a tapasztalat. Lehet ennyire gyorsan egyértelmű az, hogy ő számomra az igazi? Várni kellene még a továbblépéssel vagy ez az a pillanat, amikor lehet továbblépni? Vagy ez egy rózsaszín felhő, aminek még időt kell adni, hogy elmúljon? Tapasztaltatok már hasonlót? Mit tanácsolnátok?

ápr. 17. 15:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Te most mire vered magad itt??? Sehova sem haladtok! Pláne nem gyorsan! Hozzám hozzámköltözött a párom 2 hónap után. Mondjuk annyi eszed sincs hogy leírd a nemed. De lényegtelen is. Mert általános suliban jön össze az ember vele egykorúval, pl. osztály vagy évfolyamtárssal... Számtalan sebből vérzik ez a dolog.
ápr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Baj mert te nem akarsz még összeköltözni. Szóval ne költözz vele össze, inkább csak ismerkedj, legyetek egymásnál, hogy megszokjad és aztán lehet. Akkor nem fogod korainak tartani.
máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Mint az előző kommentelő írta igen gond mert te nem akarsz még együttélni vele. Mondd el neki és lassan haladjatok. Legyetek egymásnál egy egész napot, aztán kettőt, majd hármat stb. és akkor látni fogod, hogy egyáltalán megéri-e együttélni egymással.

Persze ha 1,5 év után se érzed, hogy megéredt a kapcsolat rá, bizonytalan vagy akkor legyen inkább vége.

tegnapelőtt 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ezt nektek kell érezni hogy baj e. Mi is gyorsan haladtunk. Fél év kapcsolat után eljegyzés, újabb fél év múlva összeköltözés, újabb fél év múlva azaz összesen 1,5 èv kapcsolat után össze is házasodtunk. Ma már 14 éve vagyunk együtt:)
tegnapelőtt 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!