Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Meddig lehet titkolni együttél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet titkolni együttélésnél hogy az a kaja ami az asztalra kerül, nem a nő csinálja, hanem úgy rendeli étteremből?

Figyelt kérdés
Mi történik ha kiderül ez a turpisság,mit tesz a férfi ?
2015. máj. 24. 19:04
1 2
 11/20 omba ***** válasza:
50%

Lehet, hogy a férfinak fontos, hogy a nő jól tudjon főzni, - de az meg biztosan fontos, hogy ne hazudjon a képébe!


Én tudok főzni,tehát nálam 1 percig se lehetne ezzel kamuzni, viszont ha belekezdenél, ott lenne a vége.

2015. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
28%

engem nem versz át egy korombeli nő főztje, és egy éttermi fogás között ég és föld a különbség.


mérges lennék hogy át akar verni,de tetszene ahogy saját keresetéből improvizál a kedvemért,és ez viszont tetszik.Így kell ezt.

2015. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%
Tanulj meg főzni! Szerintem értékelni fogja, hogy igyekszel a kedvére tenni, legalábbis biztosan jobban értékelné, mintha átvernéd.
2015. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
33%

mi tart vissza hogy megtanulj

agybabujni tudsz? akkor talan itt az ideje hogy felnolj es elkezdj fozni

komoly ilyet meg nem hallottam

2015. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
36%

Minek titkolni? Amelyik férfi azért kidob, mert nem úgy főzöl, ahogy ő elvárja, az soha nem is szeretett igazán.


Én például nem nagyon tudok főzni. Pontosabban sok mindent megcsinálok, finom is lesz, de egyszerűen utálom. A párom először csodálkozott, aztán azt mondta, mindegy. Én kellek neki, nem egy szakácsnő. Azóta se nagyon erőltetem a főzést, gyakran rendelünk kaját, még gyakrabban ő főz, én csak akkor, ha nagyon muszáj. Mégse szakadt még ránk a tető :D

2015. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Előttem? Egy percig sem!
2015. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is mondd meg, de ne kérj bocsánatot. Mondd valahogy úgy ahogy a #12-es írta. Ne csinálj nagy ügyet se abból, hogy nem tudsz főzni, se abból hogy eddig éttermi lajával "turpiskodtál".

Csak lazán!

De az eredeti kérdésre a válasz szerintem az, hogy MOST-ig.

2015. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mi történik, ha kiderül és mit tesz a férfi ?

Sok verzió lehetséges, nem ismerünk benneteket, de itt egy-két lehetőséget már olvashattál másoktól.

Meg hát erősen azon is múlik, te hogyan adod elő.

Szerintem csináld lazán. Ne félvállról, hanem jó értelemben vett lazasággal, modjuk inkább mély nyugalomnak.

2015. máj. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
55%
Mai nok elobb lepedoartistak mint hogy megtanulnak magukrol gondoskodni
2015. máj. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

"Azért mert a férfinek fontos hogy a nő jól tudjon főzni"


Biztos bennem van a baj, de nekem fontosabb, hogy a párom hazudik-e nekem folyamatosan, minthogy tud-e főzni

2015. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!