Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Sokallnátok, ha a barátnötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokallnátok, ha a barátnötök ennyit költene magára?

Figyelt kérdés

Ha havi 120 ezret keres, ebböl 100 elmegy minden kötelezö költségre, marad 20.

Sokallnátok, ha ebböl 30at magára költene (ruhák, kozmetikumok, szórakozás), és csak 30-at tenne fére.

A barátom sokallja sajnos.


2015. máj. 26. 10:12
1 2
 11/18 Zöldövezet ***** válasza:
48%
Naponta 2doboz cigit szivok , nem tömöm. Az havonta, valamivel több mint 60 ezer csak cigarettára és ehhez hozzájönnek a közös programok + barátok . Nekem is rinyált a párom hogy sok, de amig neki megvan minden , én se értettem a problémát. Ausztriába dolgozom , viszonylag jól keresek , 75 euro /nap . Ha csak dolgozol , de nem költesz magadra minek élsz? Nem mindig azt kell felhozni példaként, hogy valakinek nincs mit enni. Ha dolgozol, neked ennyi jár ! Kár ezen kattognod, szép napot!.
2015. máj. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%
A sajatfizeteseddel azt csinalsz, amit akarsz. Senkinek sincs koze hozza. N
2015. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
napi két doboz cigi? hello tüdőrák
2015. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Egészségére, 160-ból nem vészes a havi 30, inkább normális.

Engem max. az zavarna ha értelmetlenül költi el, pl. havi 20-at ruhákra azt már soknak találnám.

2015. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Missi_Key ***** válasza:
100%
ha a saját pénzedet sajnálja tőled a psid, itt az ideje szakítani...
2015. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
69%
Jól írták többen, a saját pénzed rád tartozik
2015. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
56%
Egészséges, magukra valamit adó fiatal nőknél a 30 ezer nem sok. Megszólni pedig végképp nem lehetne, ha nem apuci vagy a barát pénztárcája bánja a dolgot. A mai világban az árak mint tudjuk egyébként sincsenek összhangban a keresettel. Én már jóformán mindent angol turiból veszek, és még így is otthagytam ma 9000 Ft-ot 2 db táskára, egy papucsra és egy pénztárcára. Tudom jó vétel volt, mégis ott vagyunk, hogy ez majdnem egy tízes, és akkor még hol a kozmetikum, fodrász/kozmetikus, sőt hol a nyári ruha? (mert ugye azt nem vettem) Szerintem egy ember (nő is/ férfi is) megérdemli, hogy elköltsön magára 30 ezret. Különben gondolom a barátod szereti, ha tip-top csini, jó illatú vagy és büszkén sétálgathat veled nem? Az viszont azzal jár, hogy az ember nem hagyja magát lerongyolódni. Ezt be kell látnia. Ennek ellenére próbáld megérteni te is őt, miért sokallhatja ezt az összeget. Lehet, hogy csak ilyen a jelleme, de más is állhat a háttérben. Ha pl wellness hétvégékre vágysz, vagy nagy Görögországi nyaralásra és ezt folyton emlegeted, ellenben nem teszel félre rá a magad részéről, mert más dologra költögetsz akkor esetleg aggódhat, hogy egyedül nem fogja tudni kifizetni álmaid nyaralását. Persze nem tudom, hogy itt van-e szó ilyesmiről, ez is csak egy alternatíva. Ez az egész attól is függ, hogy mik az igényeitek.
2015. máj. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az én férjem 249 000 Ft-ot keres. Nálunk 4 gyerkőc van és én csak hébe-hóba dolgozom. Az a heti 2 alkalmi "munka" (baby sitterkedés, házvezetőnő) nekem 20 ezer forint, amiből veszem a bérletet és a többit elköltöm magamra, meg a gyerekeknek veszek ezt-azt, persze nem ruhát ilyesmit, csak ilyen apróságokat, és már ezt sem bírja szó nélkül sokszor!
2015. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!