Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ilyen drága egy nőt eltartani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen drága egy nőt eltartani? Ha nyerünk a lottón, összeköltözünk?!

Figyelt kérdés

Nem feltétlen vág témába a kérdésem, de összeköltözés kapcsán merült fel, szóval... :)


Az a helyzet, hogy elég rapszodikus a kapcsolatunk a pasimmal, nem mindig jövünk ki ugyanúgy. Nem mennék részletekbe, igazából mellékes, a lényeg az, hogy a minap összecuccolás téma kapcsán a végén közölte, hogy majd akkor hajlandó velem összeköltözni, ha nyerünk a lottón. Mert egy nőt ugye ki kell tartani.


Itt szeretnék segítséget kérni, kedves GYK olvasók. :) Szeretnék nyerni a lottón (jó, nyilván nem leszek milliárdos, de mondjuk egy hármas már jó poén lenne, elvégre a mennyit rész nem volt kikötés :D), de nekem még a kaparós bigyókkal se volt soha szerencsém, lottón meg aztán pláne.

Kérdésem, kérésem: kedves válaszolók, mondanátok nekem 5-5 számot? :) Minden válaszból egyet-egyet választanék az én reménybeli nyertes szelvénye(i)mhez ^_^


Szeretném az orra alá tolni, hogy tessék, nyertem, van-e további kifogás az összeköltözésre...

(Az már más kérdés, hogy ezek után nyilván eszemben sincs vele terveznem a jövőmet.)

Köszönöm mindenkinek!



2015. jún. 24. 22:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
52%

#8

Ja... Egy rugó jár az agyunk... :D

2015. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
34%
#11: Mekkorát röhögnék, ha bejönne. Osztozkodtok a kérdezővel?
2015. jún. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
70%

Játssz inkább csoportos lottón, több esélyed van nyerni. :-)

Ezt a pasit meg hagyd a francba, csak ürügyet keres, hogy szakítson.

2015. jún. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
77%

Nem mertem megírni a számaim, mert ha megnyered velük az ötöst, én kiugrom az ablakon.

Viszont aranyos kérdés, ezt meg akartam írni :D

2015. jún. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
70%

1, 13, 32, 67, 56


sok sikert kérdező!

de ha nyernél millákat és nem tudod mihez kezdj vele engem megtalálsz privátban ;) :D


minden jót!

2015. jún. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

9es, Ő köti ilyen feltételekhez a közös jövőt, és én vagyok az éretlen? :) Nem írtam méteres regényt a kapcsolatunkról, a lényege úgyis csak az, hogy nyilvánvalóan ideje véget vetni a dolognak, ez a beszólása csak amolyan utolsó csepp.

Nem vagyok élhetetlen, jelenleg is önállóan tartom el magam - 80ezres fizuból szegényesen, de dolgozom, megélek, félreteszek. Nem gondolom, hogy ne lennék érett az önálló életre. ÉN nem gondolom, hogy ehhez lottóötös kéne. :)

Viszont gyerekes kifogásra válaszul érdekes játék a részemről, hogy megnézném, mit csinál, ha teljesül, amit kirótt.


Köszönöm mindenkinek, aki használható számokkal meg tippekkel segített akár itt, akár privátban ^_^ Milliárdos nem hiszem, hogy leszek, de ha mégis, megírom :P

2015. jún. 25. 11:34
 17/27 anonim ***** válasza:
53%
26, 28, 30, 45, 99
2015. jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

na lett valami ?

ezt kellett volna

19; 30; 43; 58; 69;



én már 6 hete nem adtam fel lottót így csak nyertem :)

2015. jún. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Egyesem lett, kétszer, két külön szelvényen.

Nem adom fel, majd jövő héten. :)

2015. jún. 29. 14:39
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
10 matematikusból 10 azt ajánlja, hogy NE lottózz! ;)
2015. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!