Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ilyen drága egy nőt eltartani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen drága egy nőt eltartani? Ha nyerünk a lottón, összeköltözünk?!

Figyelt kérdés

Nem feltétlen vág témába a kérdésem, de összeköltözés kapcsán merült fel, szóval... :)


Az a helyzet, hogy elég rapszodikus a kapcsolatunk a pasimmal, nem mindig jövünk ki ugyanúgy. Nem mennék részletekbe, igazából mellékes, a lényeg az, hogy a minap összecuccolás téma kapcsán a végén közölte, hogy majd akkor hajlandó velem összeköltözni, ha nyerünk a lottón. Mert egy nőt ugye ki kell tartani.


Itt szeretnék segítséget kérni, kedves GYK olvasók. :) Szeretnék nyerni a lottón (jó, nyilván nem leszek milliárdos, de mondjuk egy hármas már jó poén lenne, elvégre a mennyit rész nem volt kikötés :D), de nekem még a kaparós bigyókkal se volt soha szerencsém, lottón meg aztán pláne.

Kérdésem, kérésem: kedves válaszolók, mondanátok nekem 5-5 számot? :) Minden válaszból egyet-egyet választanék az én reménybeli nyertes szelvénye(i)mhez ^_^


Szeretném az orra alá tolni, hogy tessék, nyertem, van-e további kifogás az összeköltözésre...

(Az már más kérdés, hogy ezek után nyilván eszemben sincs vele terveznem a jövőmet.)

Köszönöm mindenkinek!



2015. jún. 24. 22:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
53%

Össze ne költözz vele :D

7,15,38,53,66

2015. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
53%

5, 26, 39, 42, 44


írj ha sikerült!

2015. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 P83 ***** válasza:
27%

Ha tutira akarsz menni jobban jársz, ha veszel egy olyan nyertes szelvényt valakitől amin legalább 3-as van.

Nekem van nyertes szelvényem, mert gyűjtöm, csak az a baj, hogy a dátum is rajta van így lehet abba kötne bele.

2015. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

Mért pazarlod az idődet olyanra, amiből semmi jó nem származhat számodra?



A "nyerünk" férfi nyelven azt jelenti ha ő nyer. Számodra is világos, mivel- ha te nyersz máshol keresed boldogságod, de ha Ő nyer nyilván valóan maradsz és alábbhagyod ezt az egomán viselkedés amit itt tanusítasz..

2015. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

#24

"ha Ő nyer nyilván valóan maradsz" Nyilvánvalóan nem. Ajánlom figyelmedbe a korábbi kommentjeimet. :) Nem vagyok pénzéhes liba, nem gondolom, hogy hatalmas vagyonra lenne szükség, hogy olyannal élhessek, akit szeretek. Ha lenne se élném fel a párom pénzét...

Ahogy írtam, részemről ez egy aprócska (tán gyermeteg) játék, bosszúcska lett volna a beszólásért, mert éppen nekem az volt az utolsó csepp a kapcsolatunkban.


Természetesen azóta lezártam a dolgot. Lottónyeremény nélkül is.


Az egománia jelentését meg javaslom áttanulmányozásra, mert az adott szituhoz nem sok köze van. ;)

2015. szept. 4. 08:48
 26/27 anonim válasza:
0%
Mi lenne ha nem akarnad eltartatni magad es dolgozni probalnal?
2016. jan. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Kedves 26-os, értő olvasásból egyes. :)

Nem tartatom el magam senkivel, és köszönöm a tanácsot, de munkám is van. Ez a kérdés feltevésének idején sem volt másképp, ahogy az előző oldalakon írtam is.

Javaslom, olvasd el még egyszer a korábbi kommentjeimet, illetve az eredeti kérdést, és legközelebb ezeket értelmezve próbálj hozzászólni a témához. Meg mindenki máséhoz is. :) Köszönöm!

2016. jan. 9. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!