Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit kellene tennem annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem annak érdekében, hogy változzon?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt és 2 hónapja lakunk együtt a barátom szüleinél.Most végeztem a sulivalés még nincs munkám. Az a nagy probléma,hogy keveset vagyunk együtt amiből már nagyon elegem van. Mióta együtt élünk kb. 3 napot voltunk együtt és ez kevés. Soha nem megyünk sehova,soha nem csinálunk semmit.Egész nap ülök a szobában és bámulom a falat.Kicsit sem vagyok boldog.

Mondtam neki,hogy 2 hete van,hogy ezen változtasson,ha nem lesz semmi változás akkor haza költözök és többet nem fog látni,már eltelt 3 nap és még nincs változás.Én 20/N Ő 30/F


2015. júl. 8. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Miert latjatok egymast ilyen ritkan? Nem mindegy, hogy munka miatt, vagy azert, mert direkt keruli a veled valo idotoltest..
2015. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott a francba. 20 évesen a 4 fal között, hát...:S
2015. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 omba ***** válasza:

30F a szüleinél.... nem jó jel.

Szerintem neki nagyon kényelmes, éli az életét, estére meg ott vagy te....

2 hónap alatt a 3 nap, az az, hogy reggeltől estig?

Az is nagyon kevés, mert a két hónak az 8 hétvége, 16 nap.

2015. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Földjük van + tehenek,amit az apjával csinálnak ketten. Állandóan kint van a földeken vagy az udvaron még ha nem is kell csinálni semmit akkor is. Mindig kitalál valami plusz munkát ami nem fontos vagy ráérne később. Mindig csak ígéri,hogy együtt leszünk,de aztán mégsem úgy van. Akkor van velem,ha már azt mondom,hogy haza költözök.
2015. júl. 8. 14:14
 5/10 omba ***** válasza:

Aha- a tehén fontos, te meg nem.

Értem, hogy az általtartás nem egyszerű, de szerintem az ő szemében csak egyik vagy a sok közül.

2015. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha érettebb leszel meg fogod tanulni senkinek ne adj többet mint kapsz.
2015. júl. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 omba ***** válasza:
6-os, az ne érett, az héber.
2015. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vártam meg a 2 hetet és szakítottam mivel semmi javulás nem volt.. Most meg hívogat,hogy nagyon sajnálja és azt mondja,hogy meg fog változni,de véleményem szerint az ilyen ember nem változik meg vagy ha meg is változik csak ideig óráig.
2015. júl. 12. 18:06
 9/10 omba ***** válasza:

Nem fog megváltozni, 30 évesen nincs ilyen műfaj.

neki olyan az élete... foga találni olyan nőt, akinek az tetszeni fog.

2015. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni ez elég egyértelmű. Amíg ezt a mezőgazdasági tevékenységet folytatja addig nem lesz ideje rád. A gabonát be kell takarítani, el kell vetni, szántani a földeket, stb., az állatokat etetni, itatni, ganézni alóluk. Unokatesóm pont ugyanezt csinálja, de ő talált egy olyan nőt aki ugyanezt szereti. Együtt gondozzák az állatokat, húsukat eladják, ebből élnek. Na, de ők nem is mennek ám sehova. Nyaralni sem voltak talán még sohasem.
2015. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!