Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki bulizós akkor meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki bulizós akkor meg kell változnia egy kapcsolat érdekében?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok komoly kapcsolatban a barátnőmmel, 22 évesek vagyunk. Úgy érzem szeretnék még élni de nem jószívvel enged el a haverokkal iszogatni, szórakozni. Nem csajozni akarok csak nekem erre szükségem van hogy a haverokkal legyek. És én a haverokat és a kapcsolatomat inkább elkülönitem ami neki nem tetszik. Volt már közös programunk, de láttam a haverokat hogy feszélyezve érzik magukat úgy hogy ott van. Az a baj, hogy ez egy alpáribb lerészegedős társaság, és ezért nem akarom, hogy legyenek közös dolgaink ami neki nem tetszik. Most akkor mondjak le valamiről vagy mégis mit tegyek? Tudom, hogy ha azt választom hogy közös dolgokat csinálunk akkor előbb utóbb rossz érzései lesznek a barátnőmnek, mert elég érzékeny, és a haverok meg beszólogatnak mindenkinek viccből de ő ezt nehezebben kezeli.
2015. júl. 6. 10:25
 1/4 Mumusan ***** válasza:
A Ti viselkedésetekkel van baj, nem a barátnődnek.
2015. júl. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt soha nem értem....mi az, hogy elenged? Nehogy megmondja már egy felnőtt embernek valaki, hogy hova menjen és mikor. Legyen az a családja, párja, haverja stb.

Ezzel persze nem azt mondom, hogy a felnött ember senki felé nem tartozik kötelezettséggel és azt csinál, amit akar.

Barátnődnek is meg kell ezt érteni. Nem birtokolhatja a másikat. Egy kapcsolaton belül is kell külön töltött idő. Ez kinek több, kinek kevesebb. Kompromisszumra kell törekedni.


Üljetek le és beszélgessetek erről. Javasold barátnődnek, hogy ő is nyugodtan csináljon csajos programot a barátnőivel.

2015. júl. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hiba a te készülékedben van.

A barátnőd nem jófej, bulizós, hülyülős fajta? Olyan, akit néha (nem mindig) el lehet hívni a haverokkal? Vagy fordítva, a legjobb haverodat nem lehet néha kulturált programokra is elhívni? esetleg az ő barátnőjével?

Miért fekete-fehér minden? Van ám átmenet.

2015. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell megváltoznod, hiszen mindenkinek szüksége van a saját barátaira, hobbyjára, de mindenképp éreztesd a lánnyal, hogy attól még ő a legfontosabb neked.


Nekem exem a mai napig azt hiszi, hogy nem voltam képes tolerálni, hogy ő eljár, de engem csak az bántott, hogy távkapcsolatban voltunk, én voltam vendégségben, és úgy járt el másokkal. Engem meg sehova sem vitt.



Szóval ha elég időt töltesz a lánnyal, és mutatod, hogy szereted, akkor cserébe ő is zokszó nélkül megengedi, hogy a haverokkal is tölts időt.


19/L

2015. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!