Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit azt a dolog amit már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit azt a dolog amit már nem tennél meg a hőn szeretett párodért sem?

Figyelt kérdés
???
2015. szept. 1. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

pl nem válnék meg szeretett háziállataimtól.

nem szakítanék meg egyetlen baráti kapcsolatot sem.

2015. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék más, mint aki vagyok, és a háziállat nálam is játszik. 7 éve, tojás kora óta nevelem a madaramat, egyszer anyám elszabadította több másik madarammal együtt (de nem tudom, hogy rohama volt vagy figyelmetlenség miatt, sajnos bizonyos körülmények miatt inkább az előbbi lehetett, de nem voltam itthon), csak ő került elő, azóta nagyon vigyázok rá, senki kedvéért nem válnék meg tőle.
2015. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 opened paradise ***** válasza:
100%
Maraton,teljes kiörlésű kenyér,homoszexuális kapcsolat/aktus.
2015. szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szakítanám meg egyetlen barátommal sem a kapcsolatot a kedvéért, maximum ritkábban találkoznék velük. Illetve nem adnám fel a személyiségemet vagy a kinézetemet sem, ha neki nem tetszik valami.
2015. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, mi az érdekes? Számomra mindig a hőn szeretett férfiak voltak azok, akik megadták azt a lökést, hogy merjem vállalni önmagam.


Gyerekként sokáig másoknak akartam megfelelni, mert azt a visszajelzést kaptam vissza, hogy én nem vagyok elég jó (a saját nagymamám volt az egyik legnagyobb kritikusom, de aztán később feltűnt, hogy saját magán kívül senkit nem tud bántó, velős kritika nélkül elfogadni), én meg szerettem volna tartozni valahova. Aztán felnőttem, és jöttek az életembe azok a férfiak, akik meglátták a valós énemet, és el tudták hitetni velem, hogy igenis jó vagyok önmagam is, és ők soha nem várták el, hogy más legyek vagy olyat tegyek, amit nem akarok.

2015. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi olyat nem tennék meg, ami nem passzol a személyiségemhez. Inkább olyan párt választottam, aki azt értékeli, aki vagyok, és nem vár elő tőlem mást...
2015. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálnék továbbra is önmagam lenni, és egy árnyalatnyit sem idomulni soha egyetlen nőhöz sem. Eddig minden alkalommal rácsesztem, amikor alkalmazkodtam a másikhoz.
2015. szept. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem válnék meg én sem háziállattól, nem vesznék össze komolyabban a szüleimmel érte, és nem változtatnám meg magam drasztikusan, hiszen akkor nem is engem szeret igazán, hanem azt a képet, ami szerinte én lehetnék. Nagyjából ezeket tudnám felsorolni reális keretek között maradva.
2015. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem adnám fe la karrieremet és az életem fő céljait, pl. mindent itthagyva követni őt külföldre úgy, hogy nekem ott nem lenne munkám.
2015. szept. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!