Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A nőket zavarja ha a barátjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket zavarja ha a barátjuk rendőr és szolgálaton kívül otthon állandóan fegyver van nála vagy a közelében?

Figyelt kérdés

Szolgálaton kívül is otthon mindig ott van megtöltve a revolver a közelben és ha elmennek otthonról, akkor is ott van egy rejtett kis pisztolytáskában a pólója alatt, az oldalán. Kis méretű és könnyű, tehát nehezen észrevehető, jól eldugható mások szeme elől persze.


Van aki nőt zavarna, ha állandóan lenne egy fegyver a közelében? Tudom sajnos túl sok magyar nagyon idegenkedik irracionálisan a fegyverektől, de hátha van aki ezt normálisan látja. Egyszer már volt rá példa évekkel ezelőtt, hogy szolgálaton kívül civilben kellett egy rendbontó ellen intézkednie és akkor is jól jött a fegyver, hogy leszerelje a bűnözőt.


Taurus Model 650 CIA típusú ha ez valakinek mond valamit. Ezen kívül egy paprika gázspray is mindig van nála.



2015. szept. 7. 16:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nyugodt ember nem hoRd magánál állandóan fegyvert. Nekem kicsit olyan mintha mindig félne valamitől.ha otthon tartani akar akkor rendben, egy rejtett helyen, de hogy mindig nála van...?

A munka az munka, a szavadidő meg arra van hogy élvezzük.

2015. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én normális nő vagyok még sincs paprika gázspray-m, de a környék is normális és én sem vagyok túl ostoba...

A kérdésre baromi egyszerű a válasz: az a nő akit zavar a fegyver , nem fegyveres férfival jön össze.

Akit meg nem zavar az nyilván a sok alkalmas ismerkedés során ez kiderül és netán még tetszhet is neki.

Az hogy kiderül esetleg hogy 899 nőt zavar de 900-at nem, abból milyen következtetést fogsz leszűrni. Én azt mondtam mindig is hogy nekem sem MINDEN pasi kell! Csak az az egy akinek hasonlóak az igényei, céljai és véleménye mint az enyém. Nem keresek olyat aki más, mert minek, ha nekem 10-ből 9 ferfi tehat az atlag nagyon nem jon be nem kezdek el keseregni netan hogy de "hulye" az atlag - nekem - hanem orulok annak az egynek. Oszt annyi! :))

2015. okt. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12: És szerinted elmondom egy nőnek még az ismerkedés elején (az első szex vagy az összejövés előtt), hogy fegyvert hordok magamnál szolgálaton kívül?


Szerinted mutogatni szoktam a fegyvert mindenkinek? Nos, nem.


11:

A, Ehhez nem kell paranoidnak lenni. Akinél fegyver van szerinted nem tud attól elvonatkoztatni és élvezni a szabadidejét? Sosem volt még nálad fegyver, azt látom. Csak mert ott van egy fél kilós kis izé nálam, a telefonom, kulcsaim, igazolványaim, rágó, stb. mellett, ez nem változtat semmin. Még ha letapiznál engem, akkor is nehezen vennéd észre. Nagyon könnyű is kicsi a fegyver.


B, Igen, mert soha nem hallassz olvasol olyanról, hogy egyrészt valakit csak úgy megvernek, megtámadnak, stb. az utcán. Másrészt ha szolgálaton kívül látok egy körözött bűnözőt, akit felismerek rendőrként, akkor szerinted könnyebb vagy nehezebb lesz lekapcsolnom ha van nálam fegyver?


---


Olvassátok el a 7-es válaszom is.

2015. okt. 13. 07:50
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha a párom jól képzett rendőr, normális idegrendszerrel, akkor egyáltalán nem zavarna. (és nem is zavart, amikor rendőr udvarolt anno) Az ő dolga, tudja mikor és hogyan használja. Viszont csőre töltve soha nem hordta a párom otthon a fegyverét biztonsági okokból. Mindig szétszedte, ha hazajött.
2015. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ja és szolgálati fegyver volt éppenséggel... nyomozóként volt, amikor hazahozta, ha éppen melóból hazaugrott és nem ment be előtte a kapitányságra.

Félnem soha nem kellett tőle, maximálisan bíztam benne minden szempontból. Megölni puszta kézzel is lehet valakit, nem kell ahhoz fegyver...

Persze vannak olyan munkakörök, amikor teljesen érthető, hogy civilben is szívesen hordanál maganál fegyvert..

2015. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

14: A fegyveres fogalmakkal te nagyon nem vagy tisztában. (Mit jelent a csőre töltve hordás és a szétszedés.)


De köszi az amúgy értelmes, korrekt választ.

2015. nov. 16. 15:36
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem az én dolgom, hogy tisztában legyek. Te sem vagy tisztában azokkal a fogalmakkal, ami az én szakmám. Emiatt kár rossz érzést kelteni a másikban.
2015. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!