Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez mit jelent egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent egy párkapcsolatban? Miért idegesít minden amit csinál?

Figyelt kérdés
Fél éve lakok együtt a barátnőmmel de egyre többet veszekszünk,minden apróbb dolog amit csinál és egy kicsit is zavar engem mostanra már nagyon felhúz ami korábban szinte nem is érdekelt.Rajta meg azt látom hogy kevésbé féltékeny,régen kikapta a telefont a kezemből ha azt hitte hogy valami csajjal beszélek most meg már csak feláll és kimegy hogy nem akar zavarni.A kapcsolat végét jelentené ez?23/F
2015. szept. 8. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:

1. A féltékenység önbizalom hiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban. Jelen esetben, ha tudja a barátnőd, hogy szereted, meg már növeltétek az önbizalmát, akkor minek legyen féltékeny? A féltékenység csak megöli a kapcsolatot. Változott, ennyi.

2. Az, hogy téged ezek a dolgok miért idegesítenek, azt nem tudom, gondolkozz el ezen, nézz magadba, mert erre csak te tudsz válaszolni, más nem. Lehet, hogy frusztrál, hogy egyre önállóbb?

2015. szept. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A barátnőd felnőtt és tudja, hogy amit régen csinált az nem vezet jóra. Értelmes felnőtt ember módjára viselkedik. Ez jó dolog.


Ami téged illet, az kevésbé jó. Velem akkor volt ez, amikor már egyáltalán nem éreztem jól magam a kapcsolatbn és kiszerettem az illetőből. Veled láthatóan ugyanez van. Ha nem tudsz ezen változtatni, akkor igen, a kapcsolat végét jeleneti.

2015. szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy nem kezelietek a problémákat, hanem elássátok, és ezért jön ez a "minden idegesít, amit csinál" érzés. Passzív agresszivitás. Keressétek meg a meg nem beszélt problémákat, és oldjátok meg őket!
2015. szept. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van valakije, aki egyre biztosabb neki.
2015. szept. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Összeszokási fázisban vagytok,most van itt a nagy beszélgetések ideje,és nem a szemrehányásoké,hanem az igazi beszélgetéseké.
2015. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!