Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy nőt mi mindennel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőt mi mindennel lehet otthon kényeztetni?

Figyelt kérdés
Beiratkoztam egy svéd masszázs tanfolyamra, de további ötletekre lenne szükségem...

2015. okt. 12. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mar az is kenyeztetes ha nem nekem kell takaritani de egy szallodaban erzem magam. Iratkozz be egy takarito tanfolyamra is.
2015. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
főzz egy romantikus,gyertyafényes vacsorát ;)
2015. okt. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hozz egy pohár bort, ölelj át a kanapén és simogass!!!!
2015. okt. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Amúgy igen, ha konkrét nő, akivel együtt laksz, akkor azzal kezdd, hogy takaríts ki.

A gyertyafényes vacsorát akkor, ha jól tudsz főzni és a szája íze szerint. (Valamint ha vendég, és nem együtt lakik veled.) Ha veled lakik, akkor puhatolózd ki, hogy mi a kedvenc kajája, és minden hozzávalót készíts elő hozzá, vagyis a kukta munka legyen kész, a "közös főzés" már csak abból álljon, hogy fel kell tenni a tűzre.


Ami a masszázst illeti: magad állíts össze és keverj illóolajakkal masszázsolajat. Szerezz be füstölőket és/vagy illatgyertyákat. Tegyél be lágy, meditatív zenét. A masszírozásnak add meg az idejét, ne kapkodj, addig csináld amíg csak jól esik neki.


A bingó ötlet (ami egyébként férfinak a legnehezebb) Csöndben hallgasd végig igazi megértő figyelemmel az összes panaszát, pletykáját. Ne értékeld, ne adj tanácsokat, csak értsd meg.

2015. okt. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kitakaritott lakas, meleg vacsi, hangulatvilagitas(gyertya/lampa/stb.), egy uveg bor. Aztan egy nagy beszelgetes, amikor nem o beszel a munkajarol, hanem inkabb engem hallgat. Utana johet a furdes, masszazs(elojateknak tokeletes), hatalmas szex. Ezzel nagyjabol minden kenyeztetest leirtam.
2015. okt. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezen kívül van még valakinek valamilyen ötlete? Valami különleges? Ami nem annyira hétköznapi, az újdonság erejével hat, ha az előbbiek már gyakran sorra kerültek.
2015. okt. 13. 20:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szürke 50 árNYALata.
2015. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én az enyémet nyelvvel szoktam! De most klímaxol, így elfogadnék átmeneti segítséget szívesenŰ!
2015. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Minden mással a szexen kívül,amit nem őneki kell megcsinálni.
2015. okt. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát akkor ideje elővenni a vasalódeszkát és nekiállni kivasalni a szárítóról leszedett ruhákat. Zoknikat összepárosítani és betenni a fiókba, konyharuhát, törölközőt is a helyére pakolni, és a vacsorafőzés után a gázt lesikálni. Ha ez megvolt, akkor ki lehet pakolni a konyhaszekrényt és le lehet törölni a polcokat, lemosni a szekrényajtót. A fürdőben a zuhanykabint vízkőmentesíteni, a fogkrémes tubusra visszacsavarni a kupakot és betenni a helyére.


:D

2015. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!