Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy nőt mi mindennel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőt mi mindennel lehet otthon kényeztetni?

Figyelt kérdés
Beiratkoztam egy svéd masszázs tanfolyamra, de további ötletekre lenne szükségem...

2015. okt. 12. 22:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10-es, ezzel csak felizgattál....mééééég, ne hagyd abba! Porszívózz ki, baby!!!!
2015. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyire rossz a helyzet?? :D Mármint nálam tök alap, hogy én is résztveszek a házimunkában. Szoktam mosni, főzni, teregetni, mosogatni. Ezen felül igyekszek minél több boldogságot vinni az életünkbe. Most például elkezdünk majd egy salsa tanfolyamot.
2015. okt. 30. 11:32
 13/14 anonim válasza:
Vacsorával,közös fürdéssel. Masszázzsal.Vegyél Neki virágot, s desszertet is!Nálam bejönnek a spontán történt dolgok is! Sok sikert s szép boldog éveket Nektek!
2015. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Olvassatok:


[link] szodott-parkapcsolatok/

2015. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!