Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek az összeköltözéstől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az összeköltözéstől?

Figyelt kérdés

Két hét múlva esedékes lenne az összeköltözés 8 hónap távkapcsolat után. Amég csak tervezgettünk, addig minden oké volt, de most, hogy ilyen közel van, nagyon félek. Az egész életemet nehéz anyagi és rossz családi körülmények között töoltöttem, nem merem elhinni, hogy jobb lesz most. Két napja nem lehet hozzám szólni, hisztizek és pánikolok, rettegek, hogy meggondolja magát. Most együtt töltjük a hétvégét, aztán megyek haza, mert el kell intéznem egy két hivatalos dolgot a költözés miatt, meg venni pár dolgot.

rettegek, hogy amég távol leszek, meggondolja magát, és mire mindent elintézek, elhagy. Alapból nagyon jó a kapcsolatunk, csak én vagyok három napja dilis.

Hogy tudnék megnyugodni, és arra koncentrálni, amiket el kell intéznem?


2014. ápr. 19. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a pókóktól félek, akarsz róla beszéni?
2014. ápr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
magne B6 3x1 és aludj sokat
2014. ápr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mr. Truth ***** válasza:
Nem fog sokáig tartani... Eddig távol voltatok egymástol nem láttátok a másikat hogy viselkedik otthon egyedül... Persze biztos rendes blablabla de azért mert ott voltál, arra a pár napra meg rendet lehet rakni... Majd amikor reggel komásan átesel az alsogatyáján jusson eszedbe hogy ezt vártad... Főzés mosás takarítás melo mellett és azért még térdelj elé és szolgáld ki... Max másfél évet josolok.
2014. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 hónapot már éltünk együtt
2014. ápr. 19. 16:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem felidegesítést kért, hanem nyugtatást!

Nyugi, nem fog semmi rossz történni. Ám ha összeköltöztök, akkor legyen állásod, hogy a magad lábán is meg tudj állni, ha kell.

2014. ápr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mr. Truth ***** válasza:
Ha azt várod hogy jól van nyugi stb. Akkor baromira megnyugszik azzal a tudattal hogy tudja ezek csak üres szavak.
2014. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!