Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ki melyiket viselné nehezebben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki melyiket viselné nehezebben?

Figyelt kérdés

Pasik: szexhiány (több hetes, de senki nem csal meg senkit) vagy ha a házimunkát hanyagolja eléggé?


Lányok: babusgatás hiánya (vagy lehet itt is szexhiány) vagy ha pont telibe ... a házimunkát és mindent ti csináltok?


2015. nov. 16. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ezek elég fura opciók,mindkettő rossz, szerintem takarítás rosszabb. A retekben nem bírok létezni, de pár hétig elvagyok szex nélkül, ha nem is örülök neki.
2015. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindet ugyanolyan nehezen viselném, babusgatás is legyen, rendszeres szex is és a házimunkát se csak én csináljam, egyikről se vagyok hajlandó lemondani.
2015. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ne takarítson a barátnőm helyettem. Soha nem várnám el tőle. Ha megteszik, kedvességként fogom fel és próbálom viszonozni de inkább szóljon ha zavarja valami esetleg (bár amikor van barátnőm akkor figyelek az ilyenekre).


A szex hiányát ki lehet bírni, nekem is inkább elsősorban az ölelés hiányzik meg a közös időtöltések, a mosolya, érintések, stb. Persze a szex is hiányzik de ha mellettem van és boldog, akkor már sokkal-sokkal jobban érzem magam én is.

2015. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bőven lehet sokáig szex nélkül lenni. Tehát azt.
2015. nov. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

26 évet leéltem szex nélkül, szóval ezzel nem tud zsarolni. Házimunkát is el tudom végezni, nem esik le a karikagyűrű a kezemről.


De ha se szex, se házimunkát nem csinál, és még csak nem is találkozunk, nem beszélgetünk, nincs más közös program ahol jól érezzük magunkat, akkor mi a fenének van velem?

2015. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A házimunkát szívesen csinálom, de a gyengédség hiányát nem sokáig tudom elviselni.
2015. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A babusgatás hiányát.
2015. nov. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A babusgatás hiányát: az azt jelentené, hogy nem szeret. A házimunkát ha egyedül él egy nő, akkor is megcsinálja.
2015. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!