Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti feleségetek/barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti feleségetek/barátnőtök mennyi időt tölt a fürdőszobában? (Amikor hajat mos, szőrtelenít, tehát ami hosszabb ideig tart)

Figyelt kérdés

Az én barátnőm akár 1,5-2 órát is képes a fürdőszobában eltölteni. Annyi testápolási/hajápolási cuccot használ egy fürdés alatt, hogy sok létezéséről nem is tudtam.

Kezdi a fürdést:

-Valami arc tisztító folyadékkal áttörli az arcát

-Majd mikor már a víz alatt áll, szintén az arcát arctisztító krémmel keni.

-Hajmosás

-Balzsam

-Tusfürdő

-Teljes bőrradír

-Ismét tusfürdő.

-Intim mosakodó

-Ha szőrtelenít akkor használ valami szőrtelenítő zselét.

-Fogat mos

Majd folytatja a többit kint a különböző krémekkel

-Testápoló

-Arckrém

-A talpára egy külön krémet használ

-A hajára hajhab

-Fújós valami hajápoló

-A hajvégekre pedig haj olajat használ


A ti barátnőtök is ennyi mindent használ? Vagy csak az enyém viszi ennyire túlzásba a dolgot.



2015. nov. 24. 22:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megvan az egész arc- és testápolási rutinom kb. 20 perc alatt, nő létemre nem igazán értem, hogy mit lehet tökölni a fürdőben annyi ideig, hiszen minden momentum csak pár percig tart elméletileg. Van aki több, van, aki kevesebb kencét használ. Személy szerint én a kevesebb híve vagyok.


Nálam a fürdés (külön-külön pár percek):

- tusfürdőzés, testradírozás, leöblítés

- intim mosakodás

- megtörölközés

- testápolás (nem mindennap, nem igényli a bőröm)


Arcápolás (szintén külön-külön pár percek):

- arclemosás, áttörlés

- szérum felvitel, arckrémezés


Fogmosás és kész.


Hajmosás (egy héten egyszer, kb. 20 perc):

- vizezés,

- samponozás

- leöblítés

- kifésülés

- megszárítás (ez viszi el az idő nagy részét, tavasztól őszig nem is szárítok)


Havi egyszer gyantázás (kb. 10 perc):

- gyantapatron felmelegítése

- gyanta felvitele a kívánt részekre

- gyanta lehúzása

- gyantázott rész bekenése


37/N (18 éves korom óta ez a rutinom)

2015. nov. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nekem a napi tisztálkodás megvan hamar. Előfordul, hogy naponta többször tisztálkodom, ilyenkor elégnek érzem a gyors tusolást. (10 perc alatt simán át lehet mosni a teljes testfelületet, utána leöblíteni, nem értem, hogy miért ne lehetne ez alapos...)

A kencézés, hajápolás, szőrtelenítés nálam is időigényesebb, de ezt többnyire akkor intézem, ha egyedül vagyok. Tudok én is órákat tölteni a fürdőszobában, de nem minden nap teszem.

2015. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

A barátnőd szerintem nagyon gyors :)


Én csak a fürdéssel, hajmosással elvagyok 1,5-2 órát :) Nem viccelek. Befekszem a forró kádba egy jó kis habfürdővel, fürdősóval vagy fürdőolajjal, beteszek valami relaxálós zenét és beviszek egy jó könyvet olvasni. Nekem ez a kikapcsolódás...


Az esti készülődés (sminklemosás (bár keveset használok épphogy egy kis szempillaspirál+a szemem alá alapozó), néha arcradír, amikor kell akkor szőrtelenítés vagy szemöldökszedés, fogmosás, arckrém 5-15 percet vesz igénybe.


A reggeli készülődés - fogmosás, fésülködés, smink olyan 10 perc.

2015. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

10-max. 15 perc.


Zuhany, tusfürdő és sampon, közben leborotválom a szőrt (mivel rendszeresen csinálom, így az kb. 1 perc jó minőségű borotvával... a lábamat nem kell, mert tök szőke). Kimosom a hajam, még egyszer átmosom, törölközök és ennyi.


A hajszárítás viszont már horror. Kb. 25 perc(ig bírom), és félig vizes még, hiába törlöm meg előtte alaposan.

2015. nov. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Reggeli fogmosás-smink pedig kb. 5 perc.
2015. nov. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Akkor az én párom szerencsés férfi. :) Én kb 30-40 percig vagyok a fürdőben, amikor hajat mosok. 20 perc az áztatás-tusfürdő-sampon kombó, aztán kiszállok, megtörlöm a hajam, fogmosás, arclemosó, fésülködés és kész. 25 vagyok, a bőrömmel nincsenek gondok, a hajam meg félhosszú, vékony szálú, gyorsan szárad. Epilálni a szobában szoktam, és csak hetente (bár az eltart 2 óráig is), testápoló szintén a szobában. Arckrémet csak reggel használok, de a reggeli készülődési időt nem tudnám lemérni, mert ki-be mászkálok a fürdőbe. :)
2015. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!