Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti feleségetek/barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti feleségetek/barátnőtök mennyi időt tölt a fürdőszobában? (Amikor hajat mos, szőrtelenít, tehát ami hosszabb ideig tart)

Figyelt kérdés

Az én barátnőm akár 1,5-2 órát is képes a fürdőszobában eltölteni. Annyi testápolási/hajápolási cuccot használ egy fürdés alatt, hogy sok létezéséről nem is tudtam.

Kezdi a fürdést:

-Valami arc tisztító folyadékkal áttörli az arcát

-Majd mikor már a víz alatt áll, szintén az arcát arctisztító krémmel keni.

-Hajmosás

-Balzsam

-Tusfürdő

-Teljes bőrradír

-Ismét tusfürdő.

-Intim mosakodó

-Ha szőrtelenít akkor használ valami szőrtelenítő zselét.

-Fogat mos

Majd folytatja a többit kint a különböző krémekkel

-Testápoló

-Arckrém

-A talpára egy külön krémet használ

-A hajára hajhab

-Fújós valami hajápoló

-A hajvégekre pedig haj olajat használ


A ti barátnőtök is ennyi mindent használ? Vagy csak az enyém viszi ennyire túlzásba a dolgot.



2015. nov. 24. 22:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
55%
Maszturbál.
2015. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

WOW!!! Ennyi kence-ficét használ és elkészül 1,5-2 óra alatt? A barátnőd nagyon gyors. :)


Nálam is ennyi idő kb egy hajmosásos borotválkozós fürdés. De én a legtöbb időt ebből relaxációval töltöm. A tényleges fürdés, mindennel együtt 45 perc - 1 óra. A többi időben fetrengek a kádban.

Amiket én használok.:

-szappan (hagyományos)

-luffa (ez egy amolyan "test dörzsi" bőrradír helyett, mert csak pár száz ft és sokáig jó)

-sampon (de néha a párom tusfürdőjével mosok hajat)

-balzsam, vagy pakolás (borotválkozásnál is ezt kenem magamra hab helyett)

-hajolaj a haj végekre

-fogmosás


A testápolót és a sarkamra való krémeket már a szobában intézem el.

2015. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én feleségem akkor tudja ezt a rutint végigcsinálni, ha vigyázok a gyerekekre, vagy szegény csak éjszaka. De igen, ennyi, 60 perc, v. picit több, ha hajat most, szőrtelenít, bőrkeményedést leszed. Rövidebb a frizurája, így hajolajat nem használ, de radírt, sarokkrémet, arckrémet, stb-t ő is.

De ezt 1 héten egyszer szokta, (szeretné, ha tudná) végig csinálni...

2015. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kb 1- 1,5 óra a hajmosással és szőrtelenítéssel egybekötött fürdés.

És én is sokféle terméket használok, de a testápolót, arckrémet már a szobában kenem magamra. Meg a hajolajat is és a fújós hajkondicionálót is, mivel azt a hajmennyiséget ami nekem van, csak ennek a segítségével tudom kifésülni. Ez nem túlzás, ez a női ápoltság. :)

2015. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
62%

Feldobok egy pakolást a hajamra, evvel 1-2 órán keresztül lézengek a lakásban. Majd lemosom folyó vízzel, ezután engedek vízet a kádba és beleülök. Samponozok és kiöbltem a hajam a kád vízében, újra samponozás majd ezután szőrtelenítek. Hónajakat megmosom antibakteriális szappanal, a talpamról lekaparom avval a dörzsivel a bőrkeményedést. Letusfürdözöm magam, arcot mosok aztán a hajammal együtt leöblítem az egész testem.

Összesen ez olyan 25-30 perc de volt már 15 is.

Nem használok:

- hajhabot,hajápolót és balzsamot

-szőrtelenítő zselét

-intim mosakodót

-bőrradírozni havonta szoktam télen és sóval/cukorral/fahéjjal

-arctisztitó folyadékot sem használok ahogy arclemosó zselét

Mégis tiszta é ápolt vagyok. Felesleges ennyi kacattal terhelni a szervezetet.

24N

-

2015. nov. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Szerintem hamarosan elzavar téged a feleséged/barátnöd a náthás 3,14csába és bármily szomoru, neki van igaza.
2015. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nekem nagyon ritkán kijön maximum egy órára a tisztálkodás és szőrtelenítés. Arctisztítót, tusfürdőt, sampont, balzsamot használok. Az összes művelet elvégzése után testápolót, arckrémet. Nincs külön kencém minden testrészemre, mivel nem is engedhetem meg magamnak, de ennyi is elég számomra. A fürdéssel fél óra alatt is megvagyok, a hajszárítás plusz 10 perc. Az egy óra a relaxálós fürdésem ideje. Ha tudom, hogy vár rám a barátom, akkor belehúzok a dolgokba, vagy együtt fürdünk. :) Mondjuk, a szőrtelenítéses rituálémkor jobban szeretek egyedül lenni.
2015. nov. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
78%

Mi inkabb minden nap 2 orat szexelunk. Mindig megiszom a levet es attol elegedett leszek. Furdes 5 perc max. Hajmosas is. Mindig nyitva hagyom az ajtot kozben. En a sok szexre, sportra es szaunara eskuszom.

N

2015. nov. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

18-as vagyok. Elfelejettem irni, hogy nalunk automata sarokapolo rendszer van a lakasban. Onmukodo. Magyarul a kutyam a neki sutott hust mindig igyekszik a papucsunkba ( strandpspucs) helyezni, ott jol bezsirozodik a papucs sarka. Aztan a hus zsirjaban levo a es evitamin kifejti aldasos tevekenyseget a sarkunk esetlegesen szaraz boren.

Eljen az intelligens onmukodo sarokapolo rendszerunk!

Igy a sarokapolas nalunk nem korlatozodik a furdoszoba teruletere.


N

2015. nov. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
70%

És csodálkozunk, hogy ennyi rákos ember van. Néztétek már meg, hogy mit tartalmaznak ezek a készítmények, a legtöbben kőolajszármazék van, csak megsúgom, a dezodorban meg alumínium, ami felhalmozódik a szervezetben (jobb esetben csak alkohol). Mondom ezt nőként, pár éve tértem át én is a natúr/bio kozmetikumokra, de nem csak egy szappanom van és kész. Bocs az off-ért.


Én kb 1 órát, ritkán 1,5 órát vagyok a fürdőben. Pakolást én is szoktam csinálni és azzal el megy az idő.


26 N

2015. nov. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!