Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan vár el tőlem mindent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vár el tőlem mindent?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: összeköltöztem a párommal (pontosabban én költöztem hozzá, saját lakása) A rezsibe nem tudok beszállni, mivel még tanulok, és nem tudok dolgozni mellette. Vagyis gyakorlatilag dolgozom, de mivel kötelező gyakorlat, pénzt nem keresek vele. Ez napi 8-10 óra. Ő szintén napi 8 órában dolgozik, és valljuk be, hogy a magyar átlaghoz képest jól keres.

Az elején megbeszéltük, hogy eltart, de cserébe minden házimunkát megcsinálok, főzök, stb. Ezzel nincs is gond, de amióta elkezdődött a gyakorlatom, érthetően sokkal kevesebb időm és energiám van. Ő pedig pluszban megnehezíti a dolgom azzal, hogy rettentően trehány és lusta. De mivel anyagilag nem tudok beszállni, elvárja hogy minden csillogjon a lakásban. (Felhoztam neki, hogy majd ha rendesen dolgozni fogok, megosztjuk-e a házimunkát, erre csak nézett...)

Szerintetek mit tegyek, hogy változzon a helyzet?


2015. dec. 15. 22:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Így gyereket kéne nevelni, nem pasit. Egy felnőtt férfi ne legyen már annyira igénytelen, hogy szétdobálja a szennyest...
2015. dec. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
61%
A te dolgod mit csinálsz, de ennek a kapcsolatnak semmi értelme. Nem gondoltad át. Mióta vagytok együtt? Azért normál esetben az ember ismeri annyira a párjának szokásait, hogy egy ilyen döntést meghozzon. Ez úgy tűnik nálatok nem volt meg. Alárendelted magad, saját magad teszed tönkre és még megalázó is, a párod meg nem tekint rád úgy, mint egy nőre. Ha ez kell, akkor csináld nyugodtan,csapj az asztalra. Egy előttem hozzászólónak igaza van, elfogadtad az alkut, nem kényszeítettek gondolom, így nem is érvelhetsz ellene, még csak nem is tudod megbeszélni vele,mert ezzel ő elháríthat mindent. A megoldás, hogy elköltözöl.
2015. dec. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

figyelj 0forittal járulsz hozzá a közös élethez, az amin hogy takarítasz és teszed amit kell.

ez van mikor el vagy tartva, ha nem tetszik, költözz haza!

2015. dec. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Lesz ez még így se....!

Ha okos vagy ott hagyod, ettől még nem kell szakítani.Ugyanis már most boritékolható, hogy leszel te még "ingyen élőnek" titulálva.Amiért magadat is utálni fogod, hogy hogy lehettél ilyen bolond. Az hogy megcsinálod a házimunkát az a szemében semmi, illetve természetesnek veszi.

Az ilyen ember éljen csak a mocsokban egyedül, vagy fizesse meg a bejárónőt.Ha talál egyáltalán megbízhatót, jót és nem túl drágát.

2015. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!