Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A nő részéről a hiszti normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő részéről a hiszti normális dolog olykor?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mint férfi ezt kell fogadni és meg kell tanulni ezzel együtt élni? Vagy lehet találni olyan nőt aki sosem hisztizik? Vagy egyszerűen olyan nő nincs is?
2016. jan. 5. 22:16
1 2 3
 11/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
5%

#3: Ja ez általában velejárója egy nő viselkedésének.

Megúszni nem tudod, persze nem minden nő ilyen, csak a legtöbb. Azt gondolom, hogy ha egy nővel akarsz együtt lenni, akkor készülj fel rá, hogy ez benne lesz a pakliban.

Midnight Meeting: Persze nem normális dolog a hiszti, de a nőkkel sokszor elég nehéz szót érteni és ha valami nem tetszik nekik, akkor így viselkednek. Hála az égnek én még nem jártam nagyon hisztis nővel.

2016. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
18%
Nekem ríhat, odalököm, hogy "rinyájjá' csak" Vagy alapból bemegyek a szobámba aztán lehet őrjöngeni. Ha képes újra emberi hangnemet megütni akkor beszélhetünk. Gondolom Te se örülnél ha a csávód random átváltana Torgyánjózsefre és mantrázná. hogy "kííííremszípen tisztelettel kedves barátnőm mit művelsz itt, nem is vagy a kisgazdapárt tagja" jelleggel.
2016. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Csak havonta egyszer...
2016. jan. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hát én ezen jót röhögnék :D
2016. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok hisztis, a barátomnak volt már pár barátnője előttem, kérdeztem egyszer, de azt mondta, nem járt még igazán hisztis lánnyal sosem. Tehát nem hiszem, hogy olyan borzasztó ritka lenne az ilyen lány.

Azt gondolom, ha éppen ritkán rosszabb napja van az embernek, akkor oké, bár én a barátommal olyankor se szoktam, mert nem nagyon ad rá okot. Ha valaki rendszeresen hisztizik, az viszont egyáltalán nem normális.

2016. jan. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nem esett volna le mindenkinek,a havi dologra gondoltam :D
2016. jan. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
77%

"Nem akarok mindig arra figyelni,hogy ez tökéletes hangnembe van-e éppen......"


Először is: hangnembeN!


Másodszor pedig ez pontosan a hiszti, amit leírsz: tudod, hogy sértő a hangnem, de nem érdekel. Ráadásul pont azzal szemben nem érdekel, akit elméletileg szeretsz. Gratulálok! :)

2016. jan. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
94%

Most le leszek pontozva érzem, de én is szoktam havonta 2-3 napot úgy tényleg igazából hisztis lenni. Vagy inkább nyűgös, amikor semmi se jó. De nem toporzékolok vagy ilyesmi, mint amit egyesek itt írtak. Simán amik máskor nem idegesítenek, az ilyenkor igen és szóvá is teszem. Például bagatell példa, de barátom rendszeresen az elején nyomja meg a fogkrémes tubust, így egy idő után át kell csoportosítani a tubusban a fogkrémet, mert semmi se jönne ki belőle. Alapesetben nem idegesít, megszoktam, de abban a 2-3 napban igen. És igen, a fránya női hormonok miatt, amikor ilyenkor elárasztják az agyam és amiatt a marha jó érzés miatt, amit ilyenkor érzek, mintha valaki egész nap nyugi labdának nézné a méhem, és még néha csavarna is egyet rajta. Ajánlom minden hímneműnek. Igazán felemelő érzés, arról nem is beszélve, hogy még undorító vértrutymók is távoznak belőlem, a nulla komfortérzet szerintem bárkit hisztissé tesz.


Amúgy nem tartom magam egy durván hisztis nőnek. Ha vannak ilyen önjellemzési feladatok és én beírom, hogy hisztis a munkatársaim néznek rám nagy szemekkel, hogy én? Nekik nem tűnt fel. Szóval azt hiszem a hisztiben is vannak szintek. A csapkodós, bőgős az valami felső szint lehet. A duzzogós meg az alja.

2016. jan. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Jelentkezem, én nem vagyok átlagban hisztis, de néha olyan nagy rajtam a nyomás, hogy vannak napok amikor csak ülök és utálok mindenkit :D Nyűgös vagyok, sírás kerülget, elegem van. Aztán mikor ezt kiadom magamból, akkor jobb. :) Ilyenkor sem kiabálok általában, inkább csak duzzogok. Meg elsírom magam... És mindig bocsánatot kérek azért, mert rossz kedvem van. Ez van.
2016. jan. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk én ha menstruálok sem vagyok hisztisebb. Most menstruálok és beteg is vagyok egyszerre :D A betegség szar de azt leszámítva jól vagyok, nem érzem, hogy jobban irritálna bármi, mint máskor...
2016. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!