Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elolvastam ezt a cikket....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elolvastam ezt a cikket. Engem eléggé felhúzott, van olyan férfi, akit nem?

Figyelt kérdés

[link]


Ebben minden megvan, amibe bele lehet őrülni valós helyzetben. A semmiségeken való pattogás, a hatalmas dráma keltés és folyamatos savazás, fikázás a nem tökéletesség miatt. Mert tökéletesnek kéne lenni, és ezt ilyen faszán meg lehet indokolni, belemagyarázni az élet igazságát mint a cikkben ugye? A legjobban ez mutatja, hogy honnan hiányzik a minimális tisztelet. Szinte biztos, hogy egy feminista harcos nő írta a cikket, aki krónikus önimádatban szenved. És így fogja fogyasztani a férjeket és behálózni áldozatait, amíg zsémbes öreg nyanya nem lesz. Egy szenny ez a lap. Minden tiszteletem a türelmes és pozitív szellemű nőké, akik nem egy kibeszélő tárgyként kezelik feltételek elé állítva a férfiakat. Ők azok, akik most is boldog párkapcsolatban élnek valószínűleg.



2016. jan. 30. 14:43
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
64%

Ennek a házasságnak jobb is, hogy vége lett.

Azért egy működő házasságban ennél sokkal meredekebb dolgokat is meg kell tudni beszélni. És ez a lényeg, a kommunikáció (valaki már írta ezt előttem). Meg hát egy kis tolerancia, kölcsönösen! Én is nehezen viselem el, hogy a nejem szanaszét hagyja a cipőit, pedig én megmondtm, hogy annak az előszobában a helye. De nem balhézok rajta, és ő is eltűri, ha a tv előtt vacsorázok. És nagyon sok ilyen van még :-)

Volt, hogy lecseszett, hogy ő 40 fokban takarít, én meg a rádió mellett sörözök. Erre mondtam neki, hogy akkor beszéljük meg, ki kaszálta le az ugart és rotálta meg a szőlőt, amíg ő tegnap olvasott... 15 másodperc múlva szent volt a béke... Kommunikáció :-)

2016. febr. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 Cila123 ***** válasza:
Micsoda harcos női amazonok.
2016. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:
Uhh, ez semmi :) Kaptam privátban is az ívet egy ideig, ami hamar oda lett terelve, hogy az égvilágon semmi köze nem volt az itteni témához, majd meg lettem vádolva magyarázkodással. Tudod, csak a szokásos érvelési technika.
2016. ápr. 13. 20:41
 54/55 A kérdező kommentje:

Huhh, jól esett a kis nosztalgiázás a sérült ütközetben :D


Azt hiszem, most elmondhatom, hogy a lassan 2 és fél éves kapcsolatomra - a volt és kevésbé sikeresen változott hibák mellett(jéé) - nagyon büszke vagyok, őt pedig egy nagyon értékes embernek tartom :)

2018. szept. 22. 22:28
 55/55 A kérdező kommentje:
Ez a cikk azért tanulságos még a mai napig, mert nagyon jól szűri a beteges hisztéria nőstényeket, akiket jobb elkerülni. Egészségtelen egozimus, makacskodás, kóros nárcizmus, manipulációs eszközök, bűntudatkeltés. Az előző oldalakon a megkeseredett nőnemű válaszolók háborúja és az őket felértékelők demonstrálták is, milyen nevetséges, amikor egy irreleváns dologból is ki tud magának faragni egy drámai atombombát, mert érzelmileg nincs olyan szinten, hogy a helyén tudja kezelni. Mókás jelenség, hogy amikor valaki magára ismer a személyiségét illetően, amit nem akar elfogadni, az mekkora visítozást képes kiváltani.
2023. jan. 13. 00:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!