Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elolvastam ezt a cikket....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elolvastam ezt a cikket. Engem eléggé felhúzott, van olyan férfi, akit nem?

Figyelt kérdés

[link]


Ebben minden megvan, amibe bele lehet őrülni valós helyzetben. A semmiségeken való pattogás, a hatalmas dráma keltés és folyamatos savazás, fikázás a nem tökéletesség miatt. Mert tökéletesnek kéne lenni, és ezt ilyen faszán meg lehet indokolni, belemagyarázni az élet igazságát mint a cikkben ugye? A legjobban ez mutatja, hogy honnan hiányzik a minimális tisztelet. Szinte biztos, hogy egy feminista harcos nő írta a cikket, aki krónikus önimádatban szenved. És így fogja fogyasztani a férjeket és behálózni áldozatait, amíg zsémbes öreg nyanya nem lesz. Egy szenny ez a lap. Minden tiszteletem a türelmes és pozitív szellemű nőké, akik nem egy kibeszélő tárgyként kezelik feltételek elé állítva a férfiakat. Ők azok, akik most is boldog párkapcsolatban élnek valószínűleg.



2016. jan. 30. 14:43
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:

Maradjunk az életszerűbb példánál. Ha a tányérját az íróasztalomon hagyja, ahol ettünk, akkor kiviszem ;) Lehet, hogy te naplót írnál, hogy már megint nem tisztelnek, és kicsesztek veled szánt szándékkal. Különbözünk, na.


Amúgy lakótársam tányérját (+kés, villa) és virslis csomagolóját már 20-szor kivittem az asztalról, ami a szobámban van, de még egyszer se tettem szóvá. Valaki szánt szándékkal rossz indulatból rakja le a pultra a poharát, hogy ezzel mutassa meg ki a főnök. Aha érdekes, kicsit merész feltételezésnek tűnik. Ugye semmilyen rosszindulatú feltételezés nincs mögötte? Vagy komolyan vetted amit a férfi nevében író nő írt a "jogokról"? ugye nem

2016. jan. 31. 20:47
 42/55 anonim ***** válasza:
78%
Saját magadnak mondasz ellent. Ha ez olyan apróság, akkor mi a francért nem képes megtenni?? Tegye meg azért, mert olyan nevetséges apróság. Sajnos az élet nem úgy működik, hogy aki még az apróságokat nem képes megcsinálni az a nagy dolgokat könnyedén elvégzi. Minden az apróságokkal kezdődik és onnan kell felépíteni.
2016. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
83%

'Amúgy lakótársam tányérját (+kés, villa) és virslis csomagolóját már 20-szor kivittem az asztalról, ami a szobámban van, de még egyszer se tettem szóvá. '


Húha, 20x? Akkor te már igazi hős vagy, mi? A feleségnek viszont egész hátralévő életében ezt kell tennie, ha "elfogadja" a férjét. Van némi különbség. Emellett neked nem kell mellette ezer más dolgot megcsinálod a háztartásban, gyerekeket nevelni, stb. Amikor az ember már családos, egy aprócska dolog is nagy segítség lehet.

2016. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:
Nem mondtam magamnak ellent, csak sértem az önérzeted :'D Szerinted számítok arra, hogy valamikor is fel fogod te vagy a többi kommentanya venni azt, amit mondok? Nem csak ti olvastok, hanem akik pl egyetértenek és nem ennyire dogmatikusak, azok gondolom jól szórakoznak a felhajtáson. Miért lennék hős, te érzed hősnek magad, ha ezt te megteszed, és ki kell bírnod hogy megtetted. :D Most ki mond ellent magának? Egyszer én nőjek fel hogy ellássam magam (eleve feltételezve hogy nem.. lel), ha megteszem akkor meg ettől ne érezzem magam soknak. Döntsétek el, hol akartok fogást találni, hogy a vita alatt megmaradjatok az ésszerűség talaján. :) Jajj már megint a gyerek. Olvasásra ajánlom az eddig elhangzottakat, de ne 2mp-es memóriába, ha lehet! Ki volt tárgyalva párszor, hogy ha valaki nem vesz részt a házimunkában, miközben a nő dolgozik, az egy tök másik téma. Mellé ment.
2016. jan. 31. 21:08
 45/55 anonim ***** válasza:
Tehát nem vagy hős és képes vagy 20x kivinni más dolgait. Akkor miért is probléma ezt a feleség kérésére megtenni?
2016. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:

"Tyak azért is te tedd meg, ne én, tisztejj engem, beledöglök a poharaittól."

Én mondom, hogy ki szoktam vinni de nem izgat, ha másét is ki kell. Téged izgat, magadat gúnyold ne engem, megtört veterán.

2016. jan. 31. 21:45
 47/55 anonim ***** válasza:

Te nem azért mondod, hogy kiviszed másét, hogy ezzel azt bizonyítsd a nőnek nem lesz semmi gondja veled, hanem azért, hogy megmutasd ez nem nagy dolog tehát a nőnek nem lesz semmi baja ha a férfi helyett megteszi és elviseli.

Különben meg milyen jogon döntöd el kinek mi a fontos. Teljesen biztos vagyok benne, hogy rengeteg számodra igen fontos dolog mások számára röhejes és teljesen lényegtelen.

2016. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:

"Te nem azért mondod, hogy kiviszed másét, hogy ezzel azt bizonyítsd a nőnek nem lesz semmi gondja veled, hanem azért, hogy megmutasd ez nem nagy dolog tehát a nőnek nem lesz semmi baja ha a férfi helyett megteszi és elviseli. "


Na ez már valami. Ez mellett érvelek a kérdés eleje óta, hogy egy hülye dologból vér komolyat csinálni milyen gyerekes. Nekem nem kell mondani, hogy ez milyen kemény dolog mert tudom hogy nem az. Tehát a beteges cikk író hisztizik egy ilyen miatt, amiből egy kiegyensúlyozott embernek nem jut eszébe, erről volt szó igen. Nektek meg arról, hogy a világér se háruljon rátok ilyen feladat, belemagyarázva a gyerekeket meg a tiszteletet meg minden xart ami nem oda illik.

2016. jan. 31. 22:05
 49/55 anonim ***** válasza:
70%

"Maradjunk az életszerűbb példánál. Ha a tányérját az íróasztalomon hagyja, ahol ettünk, akkor kiviszem ;) "


Úgy megnézném, ahogy kiviszed minden nap és sosem szólsz egy szót sem :)


Ugyanis a cikkben arról volt szó, hogy valaki rendszeresen, napi jelleggel várta volna el ezt. Ne hazudj már, ember nincs aki erre naponta mosolyogna...

2016. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 Költőnő? ***** válasza:
68%
megkérdezhetem mennyi volt a legtöbb idő, míg együttéltél nővel? A lakótárs miatt kérdezem.
2016. febr. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!