Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom 36 éves,6éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 36 éves,6éve vagyunk együtt és nem akar összeköltözni. Van értelme így egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt,de nagyon sokat veszekszünk...ő azt mondja ezért nem akar összeköltözni velem. Én viszont pont azért költöznék össze,hogy megnézzük van-e úgy értelme, akkor is ennyit veszekednénk-e vagy minden megoldódna? Sokszor azért veszünk össze,mert nekem kevés az,amennyi időt együtt töltünk.

Ha nem költözünk össze ennyi idő után mi értelme van,h együtt legyünk? Legyek olyan bnő akit ha kell,"leakaszt", de nem akar velem kelni és feküdni?

Nagyon szeretem,de eddig vártam. Nem bírom tovább ezt a helyzetet.Nagyon sok probléma van a kapcsolatunkban,de nem is hajlik arra,h megoldódjanak.Persze mindennek én vok az oka...állandóan engem hibáztat,h veszekszünk. Hisztisnek tart,nem hallgat meg.:(

Ma beszéltünk az összeköltözésről,és közölte,h még nem sezretne így. De akkor mégis mikor???? Várjak? Van értelme? Ez jobb úgyse lesz,egyre nehezebb nekem,szóval egyre többet vitázunk...

Te mit tennél?


2016. jan. 31. 12:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Kedves összeköltözés-ellenes polgártársam! A Kérdező kérdésére, miszerint "Te mit tennél?" egyszer sem válaszoltál, csak hajkurászod az igazad. Ezzel nem segítesz neki.
2016. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed szar a kapcsolatod akkor szakíts, biztos lesz olyan akivel nincsen a mindennapos veszekedés.
2016. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
34%
Ez van. Akkor szakíts, ha nem bírod a különlétet... a mi kapcsolatunk az összeköltözést követő 3/4-ed éven belül már romokban volt.
2016. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó vagyok, esélyes, hogy nem költözök össze többé senkivel.
2016. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
21%

#11 olvass a sorok között! Ő nem tenne semmit, mert nem zavarná ha nem költöznek össze. Gazdagabbak pl megtehetik hogy külön szobában alszanak ha akarnak, és nem zavarják egymás álmát, miközben akkor vannak együtt amikor akarnak, így sosem mennek egymás agyára. Néha a különlét terápiás is tud lenni. Én hasznosnak értékeltem a vàlaszát, mivel kiderül belőle hogy vannak akik máshogy képzelik el az életet, pl lehet hogy a kérdező barátja is ilyen, csak nem meri megmondani, mert egyből a torkànak esnek mint a sakálok.


Lehet lepontozni, mert... Most menj ki az utcára, nézz fel a holdra, na olyan magasról szarok rá, akinek meg nem tetszik, az bekaphatja.

2016. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!