Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi egy nőnek a feladata?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi egy nőnek a feladata? Nehezen viselem a nőiességemet.

Figyelt kérdés

Nők és férfiak válaszát is várom.

Nem igazán tudom lelkileg feldolgozni h egy nőnek ilyen sokmindenben meg kell felelni. Pl.: a szőrtelenítés, mindig szép haj, jó alak, szép mell, ránctalan arc, ilyesmik.


Ti miket tesztek, vagy hogyan éltek, hogy viselitek el ezeket a nőiességgel járó problémákat akár a háztartásban.

PL. főzésnél is egy nőnek muszáj, a férfi pedig ált. azért főz mert szeret,szabadidejében.


Nőnek meg ott a gyerek(ha van) arra is kell figyelni. Én szülni is félek,mert kövér leszek,és így is elégedetlen vagyok magammal.


Vki elmagyarázná nekem, pl. ha anyám helyett anyám lenne, és elviselhetőbbé,érthetőbbé tenné ezt az egész dolgot.


Férfiak véleménye is jöhet, tapasztalat esetleg,h rosszabb a kapcsolatuk a feleségével,mert elhanyagolja magát vagy ilyesmi.



2016. febr. 20. 21:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Neked saját magaddal van problémád.


Egy normális kapcsolatban 2 normális fél, először is

- mindent megbeszélnek

- megosztják a házimunkát

- a férfi is főz nem csak akkor ha kedve van

- szülés után valóban nem hízol el csak ha elhagyod magad, 10 ismerősömből 1 nő van aki nem nyerte vissza a vékony alakját azaz 1 is b**äszott rá.


Neked magaddal van bajod jó sok, illetve a férfiaktól sem látsz többet.

2016. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ezért kéne mások véleménye, megítélése helyett a saját értékrended alapján dönteni, ahogy párválasztásban is megalkuvás helyett olyannal lenni, akivel ezt képesek vagytok megbeszélni, kialakítani egy kölcsönös hozzáállást. Amit elvársz és kitűzöl, azt kapod. Ha mégsem, akkor a sarkadra állsz, kikéred magadnak, és ha akkor sem jutsz előrébb, továbbállsz. Unalmas már, hogy mindig mindenért a férfit kellene hibáztatni, azért is ha nem kell sminkelnünk vagy nincs menstruációnk, hagyjuk már ezt. Komolyan, ne csak sodródj, bármiért amit igazságtalannak érzel, azt tedd szóvá, és főleg NE TEDD ha nem szeretnéd vagy bárki rád kényszeríti.
2016. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit írnék ezzel kapcsolatban, hogy hálás vagyok az égnek ,hogy nincsen lányom ( fiaim vannak), akit tanáccsal kell ellássak.

Mert nem tudnék neki okosat mondani...

Karrier ,gyerekvállalás,hobby, háztartás, stb. Ezek mind,de egy élet is kevésnek tűnik.

Legyél boldog kislányom!

2016. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Férfiként írom, hogy nem kell megfelelned minden négyzetcentiméteren egy férfinak, ugyanis, ha szeret, akkor azt is tolerálja, hogy épp nem volt időd szőrteleníteni, kilakkozni stb. Ez ennél sokkal több. Mármint a kapcsolat, a szeretet, szerelem. Nem lehet és nem is szoktak elvárni extra dolgokat azok, akik szeretik a másik embert. Senki sem tökéletes, és épp ezért ez a tökéletlenség szülheti olykor a legnagyobb vonzalmat a másik iránt. ;) Ne parázz!
2016. febr. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne tekintsd ezeket elvárásoknak. Akkor szőrteleníts, amikor neked igényed van rá, akkor főzz, amikor szükségét érzed.

És majd jön valaki, aki olyannak fogad el, amilyen vagy.

2016. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ekkora baromságot, amit itt leírtál már rég hallottam.


Nem külső elvárásra szőrtelenítek, teszem rendbe a hajamat és foglalkozok magammal (ránctalan arc, wtf? - a ráncok a korral járnak, természetes....), hanem BELSŐ KÉSZTETÉSRE, mert így érzem jól magam.

De ugyanígy szerintem a legtöbb férfi is borotválkozik, foglalkozik a hajával, magával úgy általánosságban azért, hogy elégedett legyen magával.


Házimunka? Miért lenne az egyik félnek kötelező, a másiknak meg nem? A nagy büdös francokat. Felváltva főzünk a férjemmel vagy együtt. Neki is pont ugyanannyira kutya kötelessége, mint nekem.


Ha ott a gyerek, arra is kell figyelni - igen, aranybogaram, MINDKÉT félnek. Mondjuk nekünk nőknek annyival jobb, hogy otthon maradhatunk x évet, míg a férjek általában tovább robotolnak és még meló után teszik mindazt, amit mi napközben. Nehogymár ezért sajnáltasd magad...


A szüléstől miért kellene elhízni? Nem kell ám agyatlanul zabálni, ahogy sokan teszik.. Egy normális terhességnél a baba+méhlepény+vértöbblet+kevés zsírtartalék+magzatvíz jön fel, amiből az 1-2 kiló vér-és zsírtöbblet kivételében MINDEN kijön belőled a szüléskor. Igen, vannak olyan nők, akik hülyére zabálják magukat ilyenkor és rajtuk marad utána 10 kiló, de ne ezt vegyük már normálisnak. Egy átlagos terhességnél a szülés után max. 3-4 kiló plusz marad, ami könnyen le is megy, és meg sem látszik nagyon!

Persze,a bőr feszessége, rugalmassága változik, de ez normális.



És ha egy kapcsolatban BÁRMELYIK fél elhanyagolja magát, egy idő után persze, hogy konfliktusforrás lesz.

2016. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mások, vagy akár az "élet" elvárásai szerint élni. Nem akarsz gyereket? Akkor nem szülsz. Nem akarsz egy pasi csicskája lenni egy otthonban? Akkor olyan pasid lesz, aki ezt nem is várja el, aki egyenlő félként kezel, és nem szakácsnak és takarítónőnek.


Nehéz így élni, de miért kellene nekünk mások elvárásait teljesíteni? A mi életünk, és jaj annak, aki bele mer szólni, részemről.

2016. febr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne a világ és mások elvárásainak akarj megfelelni mert ezek hamis képet mutatnak.A nők nem.A született feleségek sorozat alakjaira kell ,hogy hasonlítsanak.
2016. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Túl sokat gondolkodsz a semmin:) Nem minden fekete vagy fehèr. Nem kell senkinek megfelelned, csak magadnak. Nincs már olyan, hogy ez a nő ez meg a ffi dolga, nem a kőkorszakban èlünk. Ne vedd ilyen szèlsősègesre a dolgokat. Ha valaki szeret úgy fogad el ahogy vagy. A plusz kilókkal, a macinacival vagy èpp a tűsarkúval. Te èrezd jól magad a bőrödben, ha pedig nem, változtass. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen. A gyerekről pedig annyit, hogy nem kell bálnává válni ès azèrt mert megteheted összevissza zabálni. Így nem lesznek leadhatatlan kilóid sem. Ha pedig mègis, ledolgozod szülès után. 2 gyerekem van, elsővel a minimumot híztam, szülèssel 10kgt fogytam a kezdő súlyomból. A másodikkal többet híztam, maradt is rajtam pedig nem vagyok kis darab. Ès? Majd lemegy ha zavar annyira, hogy tegyek ellene :)
2016. febr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!