Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nálatok van rendszer az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok van rendszer az életetekben? Hogyan telik egy napotok?

Figyelt kérdés
Férfiak és nők véleménye főképp érdekel,hogy mit csináltok egy nap. Ha tanultok,vagy dolgoztok, mielőtt felkeltek. Mennyire kapkodos,stresszes? Mindig betartjátok a napi 2szeri fogmosást? Mennyi időtök jut egymásra? Hogyan szépítkeztek,mennyi időtök van rá? Edzetek-e és hányszor. Stb. Szoktatok-e kettesben kikapcsolodni, sétálni,stb? Mennyire teher nektek ez?

2016. febr. 21. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokat dolgozom, szóval olyanok, hogy edzés pl. felejtős. Àltalàban felkelek, kàvé, fogmosàs, öltözés, szolíd smink és indulàs. Este hazaérek, fürdés, kaja, alvàs.

Hetente kb. egyszer valami egyszerűbb program a baràtommal, vagy egy együtt alvàs. Jelenleg ennyi fér bele.

Meg ha őszinte akarok lenni nagyjàból ez fedi az igényemet is.

2016. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs kapcsolatom, egyedül élek. Felkelek, reggel az utolsó pillanatban, mert szeretek aludni. Nem sminkelek, van egy tisztálkodási rutinom, amit reggel munka előtt mindig végig csinálok. Hétvégén, vagy este ha már nagyon fáradt vagyok vagy lusta, van olyan, hogy kimarad egy fogmosás, akár egy fürdés is. Kora délutánig dolgozok, utána készülök a másnapi munkára, aztán szabad vagyok és a hétvégéim is szabadok. Ilyenkor sportolok, filmezek, olvasgatok, kirándulok, a barátokkal vagy a családdal vagyok.
2016. febr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is valahogy így 2es. Viszont nekem ebből mar elegem van. Kezdek begolyózni.
2016. febr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül élek egy ideje, így nagyjából beállt egy napi rutin. Reggel kinyomom az ébresztőt, rá fél órára felriadok, hogy elaludtam, gyors összepakolom a cuccokat amik a munkámhoz kellenek. Utána tisztálkodási rituálé, hajformázás, hogy szexi legyek (nem vagyok páva, csak enélkül úgy néznék ki, mint egy Beatles tag), és már indulok is a dolgomra. Délután hazaérek, főzök valamit, ha épp nincs, ha van, akkor lemegyek edzegetni kicsit, vagy épp bringázni. Utána már csak a gép előtt kockulok, és jöhet az alvás. Hétvégente bevásárlás, takarítás, mosás, kis sport, és el is ment a hétvége így télen.

Pénteken bevallom fogmosás és zuhany nélkül feküdtem le aludni, mert kb fél perc kellett ahhoz, hogy offline módba tegyem a testem.

Nyáron más a helyzet, akkor megpróbálok minél többet nem itthon lenni, mert panelban van vagy 600 fok, és elviselhetetlen. Olyankor inkább szabadtéri programok, kirándulás, Balaton stb. Már ha van kivel persze.

A stressz tőlem messze áll, alapból nyugodt típus vagyok, felidegesíteni is évente 2x lehet maximum, de az sem látszik rajtam.


29F

2016. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Felkelek amikor sikerül. Iszok egy kávés kapucsínót. Aztán megyek fosni. - minden nap így indul.

Utána mindig máshogy alakul.

2016. febr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Aztán megyek fosni XD
2016. febr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Reggel felkelek, első a kávé, közben egy kis internet. Felöltözöm, fogmosás, fésülködés, smink, irány a meló.

Munka után vagy angol, vagy edzés, vagy hazajövök, főzök, vagy fekszem az ágyban és sorozatot nézek.


27N

2016. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Együtt is élünk a párommal, meg nem is. Elég sokat vagyunk együtt, de hivatalosan nem élünk még együtt. A napi ritmusom kb. ugyanaz vele is és nélküle is. 6-kor kelek, kávé, öltözök, mosakodás, fogmosás, smink, haj és indulok dolgozni. Útközben megállok reggeliért valahol és 7-re többé kevésbé beérek. Megreggelizek, közben ha nincs valami sos dolgom, akkor görgetem a facebookot, vagy a napi híreket. 4-kor hazaindulok megcsinálom az otthoni feladatokat (mosás, takarítás, stb.), vagy edzeni megyek, majd a párom felé veszem az irányt, vagy ő felém. Ha belefér, akkor csinálunk valamilyen közös programot, ha nem fér, akkor megnézünk egy filmet, jól érezzük magunkat, fürdés-fogmosás, alvás, másnap kezdődik minden előröl.
2016. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Blade Bone ***** válasza:
Tesómnak a fosás az első, ahogy fel kel. :D Nekem evés, aztán megnyúzom a macskáinkat :D meló, takarítok, elviszem a kutyáimat valamerre, ezzel kapcsolódom ki a legjobban. :) Aztán még szoktam főzni, sütögetni is néha, kétnaponta edzek, mikor van időm elmegyek biciklizni is, netezni kb csak este/éjjel, ja és valamikor délután meg szarok mindenre. :D
2016. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem kell egy kis idő a reggeli elfogyasztásáig. Általában 5-kor kelek, hétvégén is. (Az alvás bűn :) ) Reggel megcsinálom a kis reggeli teám, elszürcsölöm közben angol videókat nézek vagy híreket, ez 30-40 perc. Jöhet a reggeli a vitaminpakkommal, ami után van egy deréktorna gyakorlatom 40 perc, közben mehet a rock&roll vagy a morning show. 7 körül bevágom a zuhany/fogmosás/egyéb kombót és 8 ra megyek az egyetemre. Ha nem 8-ra ,hanem 10 re megyek akkor elmegyek futni. A park 50 méterre van a bejárati ajtótól. (Imádok itt élni) Délután egyetemről hazaesek, tanulok, olvasok, kaját készítek, általában másnapra is. Este 8 után szabad foglalkozás, ami nálam térdpakolás, hajpakolás, meg ilyen sz@r rutinokból áll amiket szeretek férfi létemre :D Barátaim messze élnek, de valamiért imádok egyedül lenni szóval semmiben nem szenvedek hiányt. Hétvégén ugyanez csak diákmunka árufeltöltés vagy raktári munka az egyetem helyett.
2016. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!