Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nálatok van rendszer az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok van rendszer az életetekben? Hogyan telik egy napotok?

Figyelt kérdés
Férfiak és nők véleménye főképp érdekel,hogy mit csináltok egy nap. Ha tanultok,vagy dolgoztok, mielőtt felkeltek. Mennyire kapkodos,stresszes? Mindig betartjátok a napi 2szeri fogmosást? Mennyi időtök jut egymásra? Hogyan szépítkeztek,mennyi időtök van rá? Edzetek-e és hányszor. Stb. Szoktatok-e kettesben kikapcsolodni, sétálni,stb? Mennyire teher nektek ez?

2016. febr. 21. 09:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Persze, van. Én rendszer nélkül létezni sem tudnék... a férjemnek menne, ő kicsit kaotikusabb :)


Dolgozok+tanulok is mellette, a cég által fizetett felsőfokú továbbképzésen vagyok heti 2x + heti 1x délután nyelvtanfolyam. A férjem dolgozik.


Mikor felkelek.. hát, 15-20 perc a készülődés. Nekem minden 5-10 perc alvás fontos,ezért az utolsó percig húzom a felkelést :)

Előző este kikészítem a ruhákat, cipőt, ékszert, amit másnap felveszek. Elkészítem az ételt, amit a munkába viszek.

Reggel kipattanok az ágyból, ha meghallom az ébresztőt sosem tudok visszaaludni.

Felkapom a ruhákat, ez kb. 2-3 perc.

Kinyitom az erkélyajtót szellőztetéshez a hálóban.

Kimegyek a konyhába, bevágom a táskámba az aznapi ételt, kieresztek egy dupla espressot a gépből - mivel darálós,ez eltart összesen szintén 2-3percig. Lehajtom a kávét.

Ezután arcmosás, fogmosás, fésülködés a fürdőben, deo-parfüm, minimális smink (szem alá korrektor + egy kevés szempillaspirál) 5-10 perc.

Becsukom az ajtót a hálóba, elindulok otthonról.


Nem kapkodós, stresszes - így szoktam meg. Minél gyorsabban megvan, annál jobb!


Mindig betartjuk a napi kétszeri fogmosást... ez a minimum.

Én nem edzek, a férjem ha jó az idő el szokott járni futni.


Minden este veszek egy forró fürdőt, közben olvasni szoktam. Ez a napi kikapcsolódásom :)


Sok időnk jut egymásra, és a nagyját együtt is töltjük. Igazából minden nap 5-6-7 óra, miután hazaértünk. Szerintem elég :)


Mi lenne teher?

2016. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha delelottre megyek dolgozni akkor 7-kor kelek. Kave es cigi, fogmosas, oltozkodes, haj es smink es indulas. Egy gyors puszi a paromnak aki meg alszik ilyenkor. Dokgouom 2-ig utana ha ugy van akkor a baratommal elmegyubk bevasarolni es ha o este nem dolgozik akkor fozunk valamit vag filmezunk vagy atjonnek a barataink. Vagy mi megyunk hozzajuk. Ha este dolgozik akkor en egyedul elmosogatok, beteszek egy mosast, sorozatot nezek vagy olvasok. Vagy fozok :) ha pedig delutanra megyek dolgozni akkor reggel kenyelmesen elkeszulok es este 8-ig a munkahelyemen vagyok. Mire hazaerek altalaban a baratom foz valamit es egyutt levisszuk a kutyat setalni. Hat igy kb. ennyi. A hetvege is valtozo en akkor nem dolgozom de o van hogy akkor is.
2016. febr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!