Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az milyen dolog ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen dolog ha a párom kizar a lakásból?

Figyelt kérdés

Meg volt beszélve,hogy fél ötre jön és megyünk a szüleimhez.Ötkor még nem volt sehol és azt mondta,hogy ötre volt megbeszélve nem fél ötre.Én meg elmentem nélküle.Aztán hivogatott folyamatosan a végén már felvettem aztán visszamentem,de nem tudtam bemenni.Csöngettem meg minden de nem nyitotta ki.

Aztán irtam neki és tíz percre rá válaszol,hogy most már nyitva.

Ez milyen dolog már??



2016. febr. 27. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Kamu-szagot érzek. Amúgy nincs kulcsod? Vagy egy feszítővas legalább?
2016. febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bunkó
2016. febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ciki. Lehet, hogy kakilt.
2016. febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Najó, de mit csinált bent? Kulcsod nincs? Mert ha wcn volt vagy zuhanyzott akkor semmi baj
2016. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van kulcsom de benne hagyta az övét direkt!!!
2016. febr. 27. 18:06
 6/10 anonim ***** válasza:
odabas znám a fejéhez a kibas.zott kulcsát kb..
2016. febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Óvodás szint.
2016. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Bunkó dolog. Mit csinált, kiderült? Van valami hátsó ajtó ahol kilóghatott egy nőcske? Nyilván nem a negyediken... M
2016. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már rosszul kezdődik...

"Ötkor még nem volt sehol és azt mondta,hogy ötre volt megbeszélve " - legalább mondta volna, hogy úgy emlékszik fél 6-ra volt megbeszélve.


Azt megértem, ha valamiért nem akar menni a szüleidhez, de azt ki lehet fejteni értelmesen, szavakkal is, ez sunyi egy megoldás.

Hogy kizár... alja, legalja.

2016. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%
Mindketten hisztis p***ák vagytok.
2016. febr. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!