Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mennyi idő után költöztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után költöztetek össze a párotokkal? Nem furcsa hogy 7 hónap után sem élünk még együtt?

Figyelt kérdés

A párom egyszer azt mondta hogy ha majd úgy alakul akkor összeköltözhetnénk. De azóta sem történt semmi. Jól érezzük magunkat ha heti egy napot ott alszok, de ha fel is hozza a költözést, akkor a "majd" szót mindig beleteszi.

Szeret engem, ebben biztos vagyok, csak akkor nem értem hogy miért nem hív már oda hogy ott éljek vele. Lehet hogy fél elengedni a korábbi laza életmódját? :S Mire gondoljak?


2016. márc. 20. 13:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én 24 vagyok, ő 26, mindkettőnknek biztos munkahelye van, neki saját lakása. 7 hónapja vagyunk együtt, heti kétszer igyekszünk találkozni, hétvégente általában nála alszok.
2016. márc. 20. 15:42
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

akkor közel van egymáshoz a két város, hogy az egyikőtök akkor is be tud járni dolgozni, ha a másikhoz költözik?

én másfél év után költöztem össze a barátommal, mert mindketten egyetemre jártunk és megoldható volt. most megint külön lakunk, mert máshova járunk.

de nem értem, miért nem kérdezed meg, hogy miért nem akar összeköltözni veled? egyáltalán nem biztos, hogy egyből rosszra kell gondolni, főleg ha még tudod is hogy szeret...

2016. márc. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem se fura. Mi két év után költöztünk össze, úgy hogy egy városban éltünk, mindketten biztos munkahellyel rendelkeztünk. Akkor értünk meg rá. 26/N
2016. márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi 1 év után költöztünk össze, de gyakorlatilag fél év után már együtt éltünk. 1 év után vált hivatalossá, mert úgy gondoltuk, hogy teljesen felesleges két helyet fenntartani.

Úgy gondolom, hogy még nem biztos magában. Én legalábbis akkor nem akarnék még költözni, ha nem vagyok benne biztos, hogy működőképes lesz. (Vagy persze nem adottak a körülmények.)


Nálatok viszont van saját lakás, van munkátok, nem is vagytok annyira nagyon fiatalok, hogy ez még korainak mondható legyen.. Ilyen helyzetben fél év után már egészen biztos, hogy összeköltöztünk volna. Bár mi biztosak is voltunk magunkban. Tényleg komoly kapcsolatra vágytunk, nem akartunk már játszadozni, kinőttünk belőle. Nem jöttünk volna össze, ha nem látunk rá komoly esélyt, hogy ez jó lesz. (Ismertük egymást már 3 éve.)

2016. márc. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne fura? Mindenkinél más - lehet ő még nem érzi úgy. Minek sietteted? Kapkodva döntés nem jó. Hozzám fél év után költözött, édesanyám ajánlotta fel, hogy inkább legyünk itt, mint albérletben (most fogjuk töltetni a 20-at).


Ha meg a munkáját nem akarja otthagyni, mert nem kivitelezhető még neki az ingázás, akkor ne várd el tőle.

Adj időt a dolognak. Komoly dolog összeköltözni. Nem annyi hogy ott alszok mindennap aztán jólvan. Meg kell érni rá.

2016. márc. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normalis :) en viszont furcsa vagyok :D az elso egyutt alvasunk ota osszesen 2 hetet aludtunk kulon 3 eve vagyunk egyutt :)
2016. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi két év után tervezzük éppen. Ha heti kétszer tudunk találkozni, szerencsénk van. Az elmúlt fél évben kétszer töltöttünk együtt 24 órányi időt.

Senki nem vesz nekünk kenyeret, ha nem dolgozunk ugyanis.

2016. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Semmi fura nincs benne.

Mi 3év után költöztünk össze.

2017. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!