Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párommal 8 hónapja élünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 8 hónapja élünk együtt. Több mint 1 éve él külön a feleségétől, de még mindig titkol engem előtte. Szerintetek nem furcsa ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ahogy írtam a párommal 8 hónapja költöztünk össze és élünk együtt. A feleségétől pedig több mint egy éve külön él. Még nem váltak el, mert a gyerektartást illetően nem egyeznek. Mással nincs gond, mert külön vagyonuk van. A környezetem mindig kérdezi, hogy a párom hogy áll már a válással? És hozzáteszik: "Azt ne mondjam már, hogy a gyerektartás miatt húzódik a dolog, mert el lehet válni megegyezés nélkül is, és egy másik perben folytatják az ügyüket". Páromat megkérdeztem hogy hogy állnak a válással? Azt mondta majd megkérdezi a feleségét, elvégre ő a felperes és neki kell intézkednie a továbbiakban a válást illetően. Aztán kiderült, hogy a második tárgyalásra nem is kért időpontot, stb., stb.. A lényeg hogy nem értem. Lehet csak nekem furcsa, hogy valahogy ez a válás nem is annyira fontos nekik? Ha a felesége hívja telefonon, akkor folyton kimegy a szobából nehogy valami neszből megtudja, hogy én vele élek. Vagy ha vendégek vannak nálunk és akkor hívja, akkor csitít, hogy én csendben legyek, addig amíg ő beszél vele. Azt is megtudtam, hogy a párom családja is titkol engem. Olyan érzésem van, mintha szeretői státuszban lennék vele.


2016. márc. 21. 15:02
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon gáz, hogy így áll hozzám. Tegnap beszéltem vele és azt mondta, hogy intézkedni fog a válást illetően is. És nem fog titkolni tovább. Mindegy, valahogy akkor is érdekes ez nekem.
2016. márc. 22. 13:02
 22/25 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb úgyis kiderül, de tényleg érdemes erre odafigyelni!
2016. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nos, ennek nem lesz jó vége így. Egyik ismerősöméknél a férfi 20 éve nem volt hajlandó elválni az (ex)feleségtől. 20 év után a nőnek most lett elege, különköltöztek.

Mihamarabb oldjátok meg ezt a problémát!

2016. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező, mi újság van?
2016. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Azóta elváltak, de voltak vitáink elég sok ezügyben. De most is azt veszem eszre, hogy sokat emlegeti az exet, és hogy ha találkoznak véletlenül az hatással van rá. Volt már egy szakitásunk, akkor könyörgött, sírt, stb. De valahogy ez az ex felesege iránti érzelmei nem tiszták most sem. :/
2018. máj. 28. 09:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!