Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak hogy bírják ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hogy bírják ki az akaratos nők mellett?

Figyelt kérdés

Számos esetben tapasztalom, hogy a nők akarnak mindent megmondani, mindent szeretnek úgy csinálni, ahogy ők akarják a legapróbb dolgoktól kezdve rákényszerítik akaratukat a férfiéra, gyerekére.

Hogy lehet ezt eltűrni?



2016. márc. 25. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tűrtem el, szakítás lett a vége.
2016. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Megszoksz vagy megszöksz elven......

Minden Nő hajlamos rá, hogy elkezdi méregetni a pasiját, hogy meddig mehet el, mi az amit még megenged.

A párom is nagy szervező, szereti beosztani az időmet, megmondani mit csináljak, milyen sorrendben(mert szerinte így logikus), egy szó nélkül végig hallgatom, majd közlöm vele, hogy az elhangzottakat kérésnek tekintettem és bízzam rám nyugodtan mit és hogyan csinálom meg.

Ha következetesen leépíted ezeket a próbálkozásokat és kikéred magadnak a tiszteletet, akkor nincs ebből probléma.

38F

2016. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom, hogy: punciért!
2016. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2-es Te milyen egy intelligens, igazi úriember vagy, én nőként ezt olyan kedves válasznak tartom erre a kérdésre, mivel magam is egy "szervező" típus vagyok, ahogy te írtad:) Igen, én is úgy gondolom, hogy így lehet minket kezelni, pont ahogy írtad. Szerintem a többi válasz ezek után felesleges.
2016. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Ja-ja, csomó pasi azért tűri el az ilyesmit, mert attól fél, ha felemeli a szavát vagy szakít, akkor nem jut (vagy csak nagyon nehezen) állandó muffhoz. Környezetemben is van hasonló. Velem is próbálkoztak már ilyesmivel, de csak rövid ideig ment a dolog, mert nem hagytam. Volt aki kénytelen volt meghunyászkodni, volt akinek jött az útilapu... Én az ilyen határozott fellépést javaslom a pasiknak. Nem kell aggódni, meglepően sok csaj húzza meg magát, ha rájuk pirítanak. Aki meg nem, az csak hadd menjen. Na de ha sosem pirítanak rájuk, akkor csak felbátorodnak és teljesen elkanászodnak...
2016. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Hú de okos vagy, 5-ös...nah pl micsoda minőségi különbség vana 2-es és az 5-ös válasz között, feltételezem a 2-es kategóriákkal jobb pasi is, mint a nagyokos 5-ös.. ráadásul 5-öske, olyan mértékben nem értesz a nőkhöz ez süt az írásodról:) Lúzer...
2016. márc. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon csúnyán hangzik, de Mull Pashának igaza van.


Meglehetősen akaratos és karakán nő vagyok, és bizony utólag sokszor belátom, hogy kell, hogy a párom megfelelő időben csattanjon fel bizonyos helyzetekben. Kell az is, hogy "emberére akadjon" az ilyen nő.


Csúnyán hangzik, de az előző pasijaimat megettem reggelire, annak ellenére, hogy nem tartom magam olyannak, aki mindenben bekorlátozza a másikat. De amikor a fogorvoshoz is neked kell a számára időpontot foglalni, mert ő nem tudja, hogy kell (mintha ez vmi kötött procedúra lenne), olyankor az embernek el tud szállni az életkedve.


Mellesleg korlátozni azt a pasit lehet, aki hagyja, és az érdemli is a sorsát. Egy talpraesett, határozott férfit nem kell irányítgatni, hál' istennek sikerült kifognom egyet.

2016. márc. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jah igaza van, csak fogalmazni nem tud, mert egy bunkó. tartalmilag van benne igazság, csak tanuljunk már meg a nőkről anélkül beszélni, hogy muff-nak hívjuk őket
2016. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hű 8# as hirtelen igaza lett az 5 öskének? Pff nevetséges vagy te magad sem tudod mit akarsz. Lepontoztad mert igaza van gratula ide is jöhet a piros kéz ;)
2016. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"2" vagyok....

Nagyon ritkán vitatkozom a partnereimmel, mert többnyire megértem mi motiválja őket arra, hogy akaratosak legyenek velem szemben. Nem tudnak mindent megcsinálni, de szeretnének fejlődni, haladni, ezért szükségük van segítségre, csak nem a megfelelő formában adják elő az elképzelésüket,ötleteiket,kéréseiket.

Abban teljesen egyet értek, hogy valahol meg kell szabni egy határt, amit következetesen be kell tartani-tartatni, de vitatkozni, indulatból válaszolni teljesen felesleges. Ilyenkor el kell menni kicsit odébb és a Nőnek idővel eszébe jut, hogyha nem változat akkor nem éri el a célját.

Aki nem jut el magától arra a szintre, hogy azért marad minden rá, mert nem képes megfelelően kommunikálni segítséget kérni a párjától, annak azt javaslom, hogy ne erőltesse a párkapcsolatot.

38F

2016. márc. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!