Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi legyen a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi legyen a kapcsolattal?

Figyelt kérdés

kb. 2 éve vagyunk együtt voltak hullámvölgyek épp most karácsonykor is lett egy mert megbántott én meg hirtelen haragu vagyok.. Így hagyunk időt most mind a kettőnknek hogy gondolkozzon mert szeretjuk egymást de mindkettőnk a maga igazát fujja.. Komoly kapcsolat nem az idő miatt mert az semmi végülis, de megtaláltuk a másikban azt amit keresünk és kitűnik a többi ember közül, gyereket is később egymástól akarnánk.

De kicsit se veled s nélküled kapcsolatra hajaz, nem szeretnék szakitani mint mondtam de kompromisszumokkal meg lehet állapodni? Ő is enged meg én is? vagy mi a lehető legjobb amit ilyenkor tenni lehet?


2015. dec. 28. 11:58
 1/6 A kérdező kommentje:

De, hogy jót is mondjak, az ízlésünk és a felfogásunk nagyon megegyezik, a szex Istenkirály:)

Csak mindketten makacsok vagyunk, ő nem alázkodik meg senki előtt ( nem tudom mi megalazkodó abban.. na mindegy) én is a saját magam igaza mellett kitartok, mert van abban is igazság és nem fogom elnyomva tartani mert neki is engedni kéne.


Hirtelen felindulásokbol csinalok hülyeségeket de azért mert ugy megbánt hogy olyankor elborul az agyam és sza.rok bele mindenbe sajnos...

2015. dec. 28. 12:09
 2/6 anonim ***** válasza:

Irj konkret szituaciokat.

Amugy meg nem baj az, ha sok veszekedes van egy kapcsolatban. Attol meg lehet jo.

N

2015. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kompromisszum!!! Meg kell tanulnotok félredobni a büszkeségeteket, és engedni. Mindkettőtöknek ugyanannyit.


(Engem a hirtelenharagúságod is zavarna, de szerencsére nem nekem kell veled lennem, hanem neki. Ha viszont őt is zavarja legalább egy szikrányit is, arra hosszútávon rámehet a kapcsolat.)


Üljetek le, és beszéljétek meg, hogy hogyan tudna működni ez a kapcsolat úgy hogy mindakettőtöknek jó legyen.

2015. dec. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Konkret peldak a legutobbi szenteste szuleinel vacsoráztunk aztán ugy volt h átmegyünk hozzánk egy kicsit aztán ki hozzá kettesbe. Ő azt mondta hazaszalad becsomagolni az ajándékokat anyáméknak meg beugrik hozzá egy ismerőse. 8 óra volt. ,5 óra mulva felhivtam cinikusan hogy már ne nagyon csomagolja az ajándékokat anyámék alszanak. Mérges lettem mert vmi haverja megint bement hozzá ő meg nem képes elzavarni.( nincs bajom a haverjaival csak annyi lenne figyelj megyek csajomékhoz majd holnap beszélünk pá ) akkor azt mondta félora mulva jön. háromnegyed ora mulva hivtam kiabálva hogy ezt hogy képzeli megigér vmit és sza.rik bele.

Ő volt felháborodva amiért hallották a haverjai ahogy telefonba orditottam vele:) Soha nem csináltam ilyet, de akkor olyan ideges lettem hogy én is elmegyek a rögtönzött szent estei vacsorára és megbeszéltük h jön ő is nem a haverjainak kéne alegfontosabbnak lenni .... de neki nem tűnt fel hogy repül az idő!

Ez is rosszul esik hogy itt is én vagyok a hibás mert kiabáltam és nem abba gondol bele hogy én várok mint egy marha....


Két nappal később ugyanez! Délután beugranak régi haverjai mondom ok. ez kora délután volt. Ugy volt hogy aznap találkozunk. Este 8kor írt egy smst hogy nemsokára mennek. 10 órakkor hivtam lemerült a telefonja. Olyan rosszul esett ez az egész mert csak egy napot akartam vele eltölteni nem éjszaka hót bebaszva hallgatnom őt.. Megfogtam magam elmentem és a haverjai előtt elpakoltam a cuccom. Kulturáltan bezséltem nyugodtan megmondtam neki hogy gondolkozzon el mit csinál. Sokra nem emlékezett mert ugy be volt rugva. Meg a szoksásos PONT 10 ÓRAKKOR MENTEK VOLNA AHAVERJAI mondom gondolom... és igy mikor emntek el? reggel HÁH.... nevetséges és még most is nagyon rosszul esik ez az egész.....

2015. dec. 28. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:

nem tudom=inkább ne legyen folytatás.


ha tudnád,hogy igen,akkor 100% biztos lennél benne.

2015. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elmondottak alapján szerintem a párod nem tisztel téged eléggé. Ez a tavalyi karácsonyos történések után, főleg, hogy még ő volt felháborodva, én lehet már szakítottam is volna. A minimum, hogy ő is elmegy hozzátok, de ilyet, hogy még nem is szól, hogy beugrottak hozzá... meg miért nem tudja megmondani (karácsonykor!!) a haverjának, hogy neki dolga van, várják, nem csak te, hanem a szüleid is. Sokkal fontosabb kéne hogy legyen. Meg ha hosszú távra tervezünk a másikkal akkor szerintem nagyon fontos az is, hogy a másik szüleivel jó legyen a kapcsolatunk.

Kompromisszumokat kell tényleg kötni, de ehhez ő is kell. Neki is engednie kell. Valamit valamiért. Ezt le kell ülni megbeszélni. Meg mondjuk én nem hiszek ebben az "adunk időt egymásnak átgondolni a dolgokat"...ha valakinek van egy véleménye akkor az a pár nap nem változtat semmin. Szerintem rögtön aznap/másnap le kell rendezni ezeket a "félreértéseket", fájdalmat okozó dolgokat.

2015. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!