Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy gondolja némelyik férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gondolja némelyik férfi, hogy a nőknek a munka (8óra vagy több) mellett minden nap főzniük kell meg a lakásnak mindig ragyognia kell?

Figyelt kérdés
Néha csak passzívan olvasgatok az oldalon, és némelyik nőt nagyon nem irigylem. Pár pasi azt hiszi, hogy a nő egy gép? A férfi dolgozik; a nő dolgozik + házimunka?
2016. ápr. 24. 16:29
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
26%

Írta valaki, miszerint ha takarítanak, akkor rendelnek valamit, mert a kettőt lehetetlen egyszerre csinálni.

Miért lehetetlen?Én felrakom a kaját főni, aztán zúghat is a porszívó.A gyerek is elsertepertél mellettem, vagy leül és rajzol.

Nő létemre mondom, hogy ne játszuk már meg a nagyhalált.Porszívózni nem mindenki szokott mindennap, bár én jobban szeretem mint a seprűt, felmosni meg alapnak gondolom mindennap, pláne ha van gyerek, aki hajlamos morzsálni miegymás.Ami kint udvaron teendő, azt elvárom, hogy a férfi csinálja meg.De a konyha és egyéb helyiségek az én felségterületemhez tartoznak.

Visszatérve a kajarendelésre, pénzkidobásnak gondolom, hiszen amennyit fizetek érte, annyiért simán megsütök mondjuk egy rakott krumplit, amit nyugodt szívvel meg lehet enni másnap is.

Komolyan nem értem egyes nők részéről ezt a fajta lustulást.

TISZTELET A KIVÉTELNEK!

2016. ápr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

A 20.nak mondom, 7 hónapja kapcsolatban vagyok. A barátomnak jelenleg nincs munkája, szeret főzni; mosogatni meg takarítani segítek neki.

:) ;)

2016. ápr. 25. 10:15
 23/39 anonim ***** válasza:
22%

Hogy gondolja némelyik nő, hogy a férfiaknak a munka (8-12 óra vagy több) mellett még napi 2 órát konditeremben kéne lenniük, kétnaponta elvinni a nőt valami rendezvényre, otthon pedig folyamatos stand up comedyt kell tartani a nő szórakoztatására, emellé pedig legyen felvágós ismerősi köre, ahol minden a pénzről és a csillogásról szól?


Ugyanaz a válasz a két kérdésre...

2016. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Az én barátomnak a konditerem évek òta a HOBBYJA de nem baj xD
2016. ápr. 25. 12:07
 25/39 anonim ***** válasza:
42%
28 éves vagy és úgy gondolom heti 2-3 alkalommmal nem nagy valami főzni. Hétvégén lehet szöszölősebb kaját is, hétköznapra meg valami egyszerűt. Ahogy előttem leírtaák a kaja elfő/elsül magától nem kell nagy ügyet csinálni belőle. A párom nem várná el de persze örül neki hogy házias vagyok :) Takarítást mondjuk meg lehet szerintem felezni, pasiknak sem törik le a csuklójuk ha kiporszívóznak egy szobát :) de egy nő se legyen teehány, rumlis.
2016. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, attól hogy a barátodnak a kondizás a hobbija, még nem jelenti azt, hogy minden férfinak az. Hihetetlen tudom, de mással is lehet foglalkozni a szabadidőben.

Amúgy meg nem arra kérdeztem vissza, hogy akinek ez-e a hobbija, attól is elvárják. Hanem úgy általában sok nő elvárja a férfiaktól a kondizást, ahogy sok féri is elvárja a főzést a nőktől. De úgy látom, nem igazán fogtad fel, amit írtam.

2016. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Amelyik nő "elvárja" az gondolom fel akar vágni, hogy neki jaaajjj de kigyúrt erős pasija van
2016. ápr. 25. 12:57
 28/39 anonim ***** válasza:
0%

A rendeléseket én sem értem, annyi pénzből simán főzök vagy sütök egy kiadós vacsorát.

A mosás nálunk hétvégenként szokott lenni, a takarítás nagyobb rész is (porszívózás, portörlés stb.), a kisebb belefér munka után is (söprés, felmosás, pár apróság ki/megtisztítása).

Volt olyan, hogy amikor húzósabb melóm volt hazaértem este 6-ra és nekiálltam még főzni, hogy holnap is legyen kaja, na meg ne mindig szárazat kelljen enni az ebédszünetben.

Mindent meg lehet oldani, ha valaki akarja, de túlzásokba nem kell esni. 23L

2016. ápr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
86%

Akik írják, hogy nem nagy dolog: valóban (nálunk minden gépesített), de kissé szánalmas hogy az egyik fél csakmert pénisze nőtt a kanapén fetreng, a másik meg főz, vasal, stb. Mert vaginával született.


Az ilyen emberek mit gondolnak, hogy a fazekat a pinájukkal kell feltenni a főzőlapra, azért nem tudja a másik vagy mi??

2016. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
86%

A kérdésben benne is van a válasz: "némelyik" (tehát sok nem várja el). Én se várom el, sőt nagyjából a felét meg is csinálom (kivéve a főzést, mert az nem igazán megy :)

35/F

2016. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!