Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mennyi ido utan koltoztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi ido utan koltoztetek ossze?

Figyelt kérdés

Mennyi ido utan koltoztetek ossze?

Kozos vagy sajat kasszan vagytok?

A hazimunkat megfelezitek vagy egy ember vegzi?



2016. ápr. 26. 21:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

kb 1 hónap után.

közös kassza, bár külön bankszámlákról.

alapvetően én idegbajt kapok attól, ahogyan ő porszívózik, felmos, tereget, tehát a mindennaposabb házimunkákat végzi, így inkább magamra vállalom ezen nemes feladatokat, sokkal jobb végülis, mintha utána napokig azt nézném, mit rontott el.

2016. ápr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

2 het


Nincs kozos kassza


Felezzuk a takaritast

2016. ápr. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Fél év után költöztünk össze

Külön kasszán vagyunk - van 1 közös számla a rezsire, bérletire, ételre, és egy közös megtakarítási számla - a saját autóját mindenki maga fizeti és az egyéb saját költségeket is.

A házimunkát nagyjából fele-fele arányban végezzük, a párom (én vagyok a nő) kicsit többet, mert neki kevesebb a munkaideje és jobban ráér, én továbbképzésre is járok.

2016. ápr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Kb. 2 hét... A lakásra vonatkozó költségek közösek, a bevásárlásokat mikor hogy intézzük. Kapunk étkezési utalványt mindketten, abból szoktunk nagybevásárlást csinálni.

A házimunkát is igyekszünk felezve, de nem mindig jön ez össze, de nincs belőle probléma. Mikor ki ér rá, mikor kinek van hozzá affinitása.

2016. ápr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

1 hónap.

Közös kassza.

Felezzük.

2016. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

-még az 1. évfordulónk előtt

-közös kassza

-mindketten végezzük, be vannak osztva a feladatok.


30/N, 27/F

2016. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

6 év

8 éve

Ha megkérem valamire, megcsinálja. De nagyrészt én csinálom a dolgokat. Gyorsabban és jobban végzek a házi munkával mint ő, így nem fárasztom feleslegesen. Viszont időnként erőszakkal kiveszi a kezemből pl a mosogatni valót és megcsinálja.

2016. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

10 hónap után költöztünk össze

közös kassza felesben mennek a dolgok

2016. ápr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kb fél év után. Minden közös. A nő végzi a házimunkát.
2016. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Két év után, közös kassza, fele-fele a házimunka, de ha húzósabb időszakom van (munka mellett egyetemre járok, vizsgaidőszak, zh), akkor mindent a párom csinál, olyankor képtelen vagyok másra is koncentrálni. 24/N
2016. ápr. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!