Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehetséges az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges az, hogy egy 180 cm magas lány hosszú és komoly párkapcsolatot alakít ki egy 160 cm-es fiúval?

Figyelt kérdés

Nemrég találkoztam egy ilyen fiatal párral (kb. 25 körüliek lehettek) és nagyon meglepődtem azon, mikor megláttam, hogy a lány egy fejjel magasabb a barátjánál. Egy biztos, hogy nem a pénzéért van vele, mert legfeljebb minimálbért kap havonta (nem kisebbségi egyik sem). Emellett a lány még egész jól is néz ki, egyáltalán nem mondhatja rá senki, hogy csúnya.

Én is nagyon alacsony vagyok, de egészen biztosan nem mernék kezdeményezni egy 180 centis lány esetében, de még 170 centisnél sem. Legfeljebb 160 centiseknél próbálkoznék.


2016. máj. 1. 12:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
11%

Ritka, de van ilyen. A legtöbb nő csak a jóval magasabb pasikkal kezd, a többit leszarja. A nagyon alacsony pasiban (160 centi) lehet még valami izgalmas, különleges is a nő számára. A 170 körülieket már mindenki leszarja. Alacsonynak nem elég alacsony, magasnak egyáltalán nem magas. Nekem is volt olyan, hogy hajtottam egy csajra, azt meg egy nálam is 8 centivel alacsonyabb pasi után kezdett el szaladni. Ki tudja miért...

Amúgy magabiztossággal lehet ellensúlyozni az alacsonyságot olyan nőknél, akiknek azért annyira nem mindent vagy semmit kérdés a testmagasság.

2016. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
:-)Van ilyen.Aki meg azt írta h kamu kérdés,annak meg zakkantak:-DMi ebbe a kamu,létezik ilyen.Én 165 magas,a párom 158magas.Én vagyok a nő.Igaz ez nem vészes külömbség..:-)De imádjuk egymást!
2016. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!