Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok/Nők! Válaszolnátok pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Válaszolnátok pár szóban?

Figyelt kérdés

Szóval.. Ugye mindenki kényelmes ruhában szeret aludni (kivétel, aki meztelenül :D).

Ti, akik már együtt éltek a párotokkal.. Miben szoktatok aludni ÁLTALÁBAN? Oké, néha jöhet a csábító hálóing stb.. De pl. nekem sok olyan alvópólóm van, amit egy-két helyen kiszakítottam (rossz szokás, hogy a körmöm abban "élezem"), illetve színre kopottabb. Be mernétek vállalni, hogy ilyenben aludjatok? Csak alvás, napközben ezeket természetesen nem venném fel.20L



2016. máj. 9. 20:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Utolsó, úgy érzem inkább te nem élsz együtt senkivel. 2 gyerek és több év házasság után kevés pár kívánja egymást naponta, de ez mindegy. És kevés embernek van kedve 2 naponta lepedőt cserélni. A legtöbben inkább pizsamában alszanak, mint az az előtted lévő 17 másik válaszból is kitűnt.


Ha a nagytöbbség így csinálja, akkor szerinted továbbá is te vagy a helikopter és mindenki más hülye? Vegyél már vissza. A stílusodból ítélve pedig eleve röhejes, hogy másokat vádolsz meg azzal, hogy tizenévesek, amikor az írásképedet elnézve inkább te magad vagy az.


Én normálisan válaszoltam a kérdésre, te nekiálltál kötekedni. Szerinted melyik a normális magatartás?

2016. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
# 18-al értek egyet teljes mértékben. Attól,hogy szereti az ember a párját, még szerethet intim együttlét után külön aludni,pizsamába (textilbe). Például télen én is fázós vagyok és két gyerek mellett- akiknek fősulis tervei vannak nem xszarjuk le a fűtésszámlát! 17-es voltam.
2016. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
66%

Én rendes pizsamában alszok, van Snoopies, pingvines, sima rózsaszín, kék, csíkos, stb. Barátom elmondása szerint imádja őket, olyan kis ölelgetnivaló vagyok bennük.

Nyáron hálóingben alszok, ebből zsiráfos és kutyás van. Ezeket is szereti, bugyit veszek fel hozzájuk. Gyakran az ő pólója a pizsamám, ilyenkor alulra néha veszek fel egy bugyit.

19L

2016. máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom, mindenki mást szeret.

31 éves vagyok, van egy 6,5 éves lányom, mosni meg nem egy nagy művészet.Télen meg egyértelműen nem akarunk megfagyni.Igaz, mi még nem vagyunk együtt tizenéve, lehet azért vagyunk együtt mindennap, nem tudom.

Mi szeretünk meztelenül aludni, több okból is, bár rendelkezem én is hálóinggel miegymással, de kényelmetlen.

Bugyiban aludni meg állítólag egészségtelen.

Mindenki abban alszik amiben akar.

Aki meg leoltott, sajnálom ha szar a szexuális életed, esetleg széldzsekit húzol magadra este, de ettől még más alhat ruha nélkül, nem?Ki hogy szokta meg.A gépnek meg mindegy hányszor indul el.

2016. máj. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem engedhettük meg magunknak hogy úgy fűtsünk hogy pólóban rohangáljunk napközben télen. Este pedig nem tudunk melegben aludni amúgy, nem is egészséges melegebben aludni.

2évig bírtuk pénzzel és erővel hogy otthon is harisnyában, két zokniban, stb. a fűtés mellett.

Ez függ a háztól/lakástól, hogy szigetelt, milyen a belmagasság, milyen fűtés. Gázzal nem lehet (konvektor), ha van az embernek kis erdője vagy jó hely ahonnan jó minőségű fát/szenet tud szerezni, simán lehet 25 fok télen is, a szüleim háza ilyen, vegyes gáz-fa tüzelés van, de sokba kerül a rendszer kiépítése és azt a házat ők építették, a kivitelezés egyedi, pont ezért.

A családi házban ahol mi laktunk (anyósékkal) csak 80ezer a fűtésre ment el és fel kellett mellé öltözni,ha még enni is akartunk esetleg számlát befizetni. Túl is adtunk rajta. A panelban pedig nem mi szabályozzuk, október 15től április 15is van fűtés, ha a ház felénél többen kérik akkor indul el előbb és megy tovább 15nappal. Más esetben pedig csak nagyon hidegben megy. Így vannak hideg esték és reggelek. Én pedig hajlamos vagyok megfázni ha kitakarózok valamint az izmaim is, ezért kell a pizsama. A fűtés pedig amúgy se segít a hűvösebb kezemen-lábamon a pajzsmirigyem miatt.


Összebújunk ettől függetlenül, nem a ruha számít szerintem, le lehet venni... Utána mindketten megyünk a saját kis takarónkba (volt közös, mindig elvettem a páromét...) a saját kis pizsinkbe (párom csak nadrágban alszik) összebújva alszunk el, nézünk még tv-t. Egy kapcsolat ahol ez a döntő hogy este miben van a másik vagy nincs, veszett fejsze.

2016. máj. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
46%

Persze, hogy

nem a ruha a lényeg, pont ez az, jó érezni a párom bőrét az enyémen, és úgy aludni.Mellesleg szereti ha a meztelen testem látja ébredéskor.Én nem vagyok szégyellős, nekünk a szex is világosban esik jobban, mindenki mást szeret, alvást, evést stb.

2016. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Mi mindketten meztelenül alszunk egész évben. Nekünk így kényelmesebb, szexnél nem kell a vetkőzéssel bajlódni, összebújásnál pedig jó érzés ahogy a bőrünk egymáshoz ér:)


Én korábban is meztelenül aludtam, a férjem nem, mert neki nem volt külön szobája.


30/N, 27/F

2016. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

Mi még sosem aludtunk teljesen meztelenül. Van, hogy összebújunk úgy, de nem alszunk el sosem. Neki lenne hozzá kedve, de nekem valahogy nincs, engem zavar, hogy összekoszolnám az ágyneműt, és fázós is vagyok.

Itthon egy kényelmesebb, bő pólóban, melltartó nélkül, melegítőben (mostanában térdnadrágban), ha meleg van, akkor bugyi+póló. Náluk meg az ő ruháiban, melegítő, bugyi, póló ott is, vagy melegítő nélkül. Zoknit se veszek fel sosem :D

Egyébként feleslegesnek érzem, hogy alváshoz kiöltözzek. Néhány pizsama olyan drága, hogy egy kosztümöt olcsóbban megveszek valahol. Persze szép, de ennyi pénzt én nem adnék ki rá.

2016. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Meztelen alvas egeszseges es jo a kapcsolatnak.

Mi mindig igy alszunk telen nyaron

Telen max 15c futunk a haloban tavasztol nyitott ablaknal alszunk.

Igy szoktuk meg

Halonk zarva van a gyerekek miatt reggel furdokopenyt veszunk.

2016. máj. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!