Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok/Nők! Válaszolnátok pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Válaszolnátok pár szóban?

Figyelt kérdés

Szóval.. Ugye mindenki kényelmes ruhában szeret aludni (kivétel, aki meztelenül :D).

Ti, akik már együtt éltek a párotokkal.. Miben szoktatok aludni ÁLTALÁBAN? Oké, néha jöhet a csábító hálóing stb.. De pl. nekem sok olyan alvópólóm van, amit egy-két helyen kiszakítottam (rossz szokás, hogy a körmöm abban "élezem"), illetve színre kopottabb. Be mernétek vállalni, hogy ilyenben aludjatok? Csak alvás, napközben ezeket természetesen nem venném fel.20L



2016. máj. 9. 20:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindig màsban. Szexi hàlóing (párom nagy kedvence), sima pamut hàlóing, póló bugyival, simán csak bugyiban, meztelenül (ezt valamiért nem szereti pàrom, bugyi legalàbb legyen rajtam), ha fàzok zokni minden mennyiségben: zokni bugyival, zokni hàlóinggel, zokni hàlóingel és bugyival. Mikor még szüleimmel éltem, simán képes voltam a napközben hordott ruhàban elaludni. Egyszóval mindenben elalszok. Ha párom nincs itthon, pl kötösben is.

19/L

2016. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Az Oysho-tól szoktam rendelni a hálóingjeim, pizsamáim. Változó,miben alszom de ha vetsz rá egy pillantást az úgy ad egy képet. Nem olcsók, de iszonyat kényelmes és nekem nagyon tetszik a stílus is.


Szakadt ruhákat nem tartok itthon, mindig mindent kidobok, amint egy apró lyuk van rajta.

2016. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%

Semmilyen körülmények között nem aludnék pólóban, szakadtban meg pláne nem.Mi minden este meztelenül alszunk, de ha már nagyon fel kéne venni valamit, akkor mindenképp valami csinosat, úgyis lekerül.:)

Ha hűvös van, akkor meg értelemszerűen megy a fűtés.

Elég illúzióromboló lehet egy szakadt póló.De te tudod.

31/N

2016. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy azért nem aludnék pólóban vagy pizsamában, illetve azért alszunk meztelenül, mert jobban szeretjük egymás bőrét érezni, mint bárminemű anyagot.

Véleményem szerint fel lehet venni bármit (kivéve póló/pizsama/nagymama hálóing) egy jó kapcsolatban úgyis minden este lekerül, és ki az a hülye, aki szex után fel akar öltözni?Senki.

A szexi és csipkés hálóruhák arra valók, hogy beindítsd a fantáziát, aztán úgysem marad rajtad.

Ezt fordítva is meg lehet nézni: én frászt kapnék, ha párom nagykabátban bújna be mellém az ágyba.Őt akarom érezni, nem valami ruhát.

2016. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
69%

Télen, hidegben hosszú (de szűkített szárú) pizsama nadrág. Ha bő akkor leveszem álmomban :D és vastagabb pamut póló. Reggel pedig felveszek rá egy vastag, nagyon puha pizsama pulcsit a reggelihez.


Jó időben vagy spagetti pántos felső vagy ujjatlan egy franciabugyival vagy rövid pizsama nadrággal.

2016. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
12%

Ti nem fűtötök télen vagy mi van?

Most komolyan nem értem, vannak olyan nők, akik nem a párjuk/férjük bőrét szeretik érezni éjszakánként, hanem a magukra húzott ruhákat?Különben sem érzed ruhán át úgy az érintését, mint meztelenül.

2016. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Szakadt és lógó póló kizárt. Rövidnadrágos csinos pamut szett,a felső nem éppen pizsama,kedves masnis vagy csipkés élénk színű darabok,-mert vörös hajam van. Nyáron spagettipántos trikó,-babydoll kedves kis bugyikával.

Szex előtt párom kifejezetten szeret kicsomagolni,tehát egy szakadt póló nem lenne éppen stilszerű:)

2016. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
60%

16. Fűtünk télen, de nincs 30 fok, és nem is akarok százezres fűtésszámlát.


Emellett kellemetlenül érzem magam, ha meztelenül alszom. Egy nőt se nagyon ismerek, aki szeretne úgy aludni. Egyébként sem tartom túl ízlésesnek rendszeresen, ugyanis le lehet tagadni, de egy bizonyos mennyiségű hüvelyváladék van mindenkinél, és hát izé, erre (is) való az alsónemű, hogy ne magadra, a takaróra meg a lepedőre menjen. De kinek hogy, csak szerintem ez elég undorító.


És itt most nem arról van szó, ha pl. szex után bealszik az ember, hanem hogy szántszándékkal,folytonos jelleggel meztelenül alszik. Nem higiénikus, és kész.

2016. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

Csak tudod mi például mindennap együtt vagyunk, ebből kifolyólag nem alszunk nagykabátban, ágyneműt meg nagyon gyakran cserélek, főleg lepedőt.

A fűtésszámlát meg leszarjuk, ugyanis nem kívánunk fagyoskodni.

De mindenkinek máshogy jó.

2016. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
40%
#18-as te nemigen élsz együtt senkivel, szavaidból kivéve, mellesleg még igencsak a tizen,-huszon kategóriába tartozol.
2016. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!