Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A baratomhoz koltoztem de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomhoz koltoztem de nem erzem magam jol nala. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 20:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Cummantás helyett néha beszélhetnél is erről neki. :)
2016. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 90-ben született F.. ***** válasza:
54%
Hírdesd meg eladásra a lakását.
2016. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Együtt ismerszik meg az ember. Szerintem ennek a kapcsolatnak így nincs túl hosszú jövője, ha már az elején nem érzed jól magad vele.
2016. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Vele, vagy nála? Nem mindegy!


Ha "csak" nála, költözzetek szét, és váratok még - persze erre rámehet a kapcsolatotok.


Egyéként mi az oka? Beszéltél neki erről? Hogy reagált?

Ha még nem, akkor sürgősen tedd meg, hátha tudtok változtatni valamit.

2016. máj. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Csak ketten laktok a lakásban ? Mit érzel? Mért nem érzed ott jól magad ? Beszéld ezt meg vele.
2016. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azert nem Erzem jol magam mert a baratomnal lakik a mamaja es ez is zavar h nem ketten vagyunk, nem tudom a dolgokat ugy csinalni ahogy akarom, a masik h tiszta macskaszor minden egyes tal es pohar, a ruhaim is, ha kiteregetem a levegobol szall ra, leulni se lehet, budos a wc a macskaktol, meg nem is vmi tiszta se a wc se a kad meg a kagylo se, en nem ezt szoktam meg, hanem a tisztasagot, es en megcsinalnam nem errol van szo de nem fogok belekotni a mamajaba h mit hogy csinaljon.. Leginkabb talan ez a problema mert igy h nem ketten lakunk nem tudok semmit kezdeni a helyzettel
2016. máj. 16. 16:22
 7/18 A kérdező kommentje:
Amugy a baratome a lakas, de elotte is a nagymamajaval lakott, csak elkoltoztek es baratom vette a lakast
2016. máj. 16. 16:24
 8/18 A kérdező kommentje:
Tudtam amugy h ez a helyzet, amit mondtam is a pasimnak koltozes elott, de mindenre csak azt mondta majd megoldjuk.. Ehhez kepest semmi nincs megoldva
2016. máj. 16. 16:27
 9/18 anonim ***** válasza:

na itt a bibi,hogy sz@rik rád.

költözz haza,és szakits vele.

2016. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 gumicsizmás bagoly ***** válasza:

1. BESZÉLJ róla őszintén

2. segíts a nagymamának kitakarítani.

3. ha nem bírod a macskát, akkor költözz el.

2016. máj. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!