Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A baratomhoz koltoztem de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomhoz koltoztem de nem erzem magam jol nala. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 20:18
1 2
 11/18 anonim válasza:
Nehogy rajtatok maradjon az oreglany,ez igy nem normalis,vagy szakits..
2016. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát pedig nincs mese,amíg nem tudtok önálló lakásba költözni kettesben,addig alkalmazkodni kell anyós pajtáshoz.Én is jártam ebben a cipőben 2 évig,nem volt túl könnyű,mindenbe belekötött.Pedig kitakarítottam az egész lakást,meg főztem,az én anyósom is elég hadilábo állt a takarítással.. :-) Lényeg hogy ha szeretitek egymást,akkor valahogy muszáj kibírni.Aztán ha el tudtok költözni akár egy albérletbe,vagy saját kéglibe,az maga a mennyország lesz.Kitartást!
2016. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ez a baratom sajat lakasa
2016. máj. 24. 12:33
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor mit keres ott a kedves mama?
2016. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mert mindig a mamajaval lakott azert es elkoltoztek es az eladott lakas arabol vette a baratom a lakas plusz meg vette fel hitelt es ezert van ott a mamaja
2016. máj. 26. 11:15
 16/18 A kérdező kommentje:
Es muszaj volt a baratom nevere csak igy tudtak elkoltozni
2016. máj. 26. 11:15
 17/18 A kérdező kommentje:
De most igy mindent a baratom fizet
2016. máj. 26. 11:17
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát ez kellemetlen. A felnőtteket nem lehet megnevelni. Ha a mama rendetlen, az is marad, ha segítesz neki ha nem.


És jól érzed, elég gázos kioktatni az öreglányt, hogy mit hogy kéne csinálni. Egyébként ettől én is rosszul lennék, az állat a lakásban nem zavar, de a kosz és igénytelenség igen.


Szerintem a barátod részéről az volna a fair, ha tényleg lépne a dolgok megoldásában, hiszen ezt ígérte. Ezt tedd neki szóvá nyugodtan. Gyengéden, de állíts fel határidőket. Kis dolgoknál kezdd, amit tényleg könnyű megoldani, így nem mondhatja azt, hogy bonyolultat kértél. Ha már a kicsi dolgok ügyében sem tesz semmit azért, hogy te jobban érezd magad, az sajnos azt jelenti, hogy nem számítasz neki eléggé. Ez esetben cuccolj össze és ágyő... Ha lépésről lépésre haladtok valahová a problémák felszámolásában, akkor talán megér még egy kis türelmet.


De nem lehet így stresszben élni évekig, rá fog menni a lelki és később a testi egészséged is.

2016. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!